Kultūristo Deivido Dubino kūnas virto velykiniu margučiu

Deividas Dubinas su žmona Edita / Ilmis Ilmito nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-19 15:18
Europos kultūrizmo čempiono Deivido Dubino kūnas prieš Velykas priminė išmargintą kiaušinį. Su žmona Edita įsiamžinęs sportininkas šia fotosesija nori priminti, kad nepamirštume savo tradicijų.

„Šios fotosesijos idėja kilo man. Žinote, kultūristas suvalgė visus kiaušinius ir liko pačiam nusimarginti“, – juokėsi jis.

Nuotraukose pusę Deivido kūno puošia lietuviškų motyvų ornamentai, nuspalvinti mūsų trispalvės spalvomis. Pasak sportininko jų šeimos nariai – tikri tėvynės patriotai, tad spalvos pasirinktos neatsitiktinai.

Ilmis Ilmito nuotr.
Ilmis Ilmito nuotr.

„Lietuva – tėvynė mūsų. Tai šalis iš kurios kilo mūsų protėviai, seneliai, tėvai. Lietuva yra labai svarbi mums, ši kalba, tradicijos, papročiai, kuriuos stengiamės perduoti savo vaikams. Saugome ir puoselėjame viską, kas sieja Lietuvą ir mūsų šeimą“, – sako pora, įamžinta nuotaikingose fotografijose.

D.Dubinui buvo sunkiausia iškentėti grimavimą ir šukuosenos darymą, o fotosesija truko iki vėlyvos nakties. Kitas iškilęs sunkumas – surasti triušį. Kultūristas juokėsi, kad būtent gyvūnas ir pavargo labiausiai.

Visos šios fotosesijos tikslas – priminti žmonėms, kad šie neišsižadėtų savo tradicijų. Pats Deividas Velykas sutinka su savo šeima ir stengiasi nepamiršti šventės ritualų, o jų proga visiems linki laimingų akimirkų.

Ilmis Ilmito nuotr.
Ilmis Ilmito nuotr.

„Norėjau priminti, kad nereikia pamiršti tradicijų, kad jos būtų gyvos. Velykų proga norėčiau žmonėms palinkėti santarvės ir šilumos jų gyvenime, šeimose“, – kalbėjo sportininkas.

Fotosesijos metu poros šukuosenomis ir kūno marginimu užsiėmė „UFF salon“ stilistė Eglė Čiurlytė ir makiažo specialistė Giedrė Marcinonytė, o nuotraukomis rūpinosi Ilmis Ilmito.

Ilmis Ilmito nuotr.
Ilmis Ilmito nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai