Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Per knygų mugę parduota daugiau nei 1000 Liudo Mažylio knygos egzempliorių

Liudas Mažylis
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Liudas Mažylis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šią savaitę šalies leidėjai dar skaičiuoja, kiek knygų iš viso buvo parduota per Vilniaus knygų mugę. Panašu, kad ryškiausiu Vilniaus knygų mugės autoriumi tapo visus nustebinęs Liudas Mažylis, pernai suradęs Lietuvos Nepriklausomybės aktą, o šiemet pristatęs debiutinę grožinės literatūros knygą – veiksmo dokumentikos romaną „99 metais po įvykio“. Jų buvo parduota arti pusantro tūkstančio egzempliorių. Šiuo metu L. Mažylio knyga yra ir tarp perkamiausių knygyno tinklo „Pegasas“ leidinių.

Visas keturias mugės dienas prie L. Mažylio rikiavosi eilė skaitytojų ir gerbėjų, norėjusių gauti autoriaus autografą. Knygos pristatymo metu L. Mažylis juokavo, kad iš senstančio profesoriaus tapo „jaunuoju rašytoju“ ir ne tik juo. Nemažai daliai skaitytojų L. Mažylis tapo simboliniu dar vienu Nepriklausomybės Akto signataru.

„Kiek parašų teko padėti aš net neskaičiavau – be skaitytojų su knyga, žmonės visą laiką iš nežinia kur nešėsi šūsnis įvairaus dydžio Nepriklausomybės Akto kopijų ir prašė manęs ant jų pasirašyti. Dar buvo nemažai moksleivių su rašytojų autografų knygutėmis. O po mugės net miegodamas sapnavau, kaip vis dar pasirašinėju“, – pasakojo L. Mažylis.

Po knygos pristatymo L. Mažylis leidžiasi į susitikimų su skaitytojais turą po Lietuvą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt