Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Komedija „Pasiklydęs skambutis“ pristatyta Lietuvos garsenybėms

„Pasiklydęs“ skambutis premjera
"Domino" teatro nuotr. / „Pasiklydęs“ skambutis premjera
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kovo 8-osios vakarą profesionalus komedijos teatras „Domino“ kviestinei publikai pristatė kultinės komedijos „Pasiklydęs skambutis“ premjerą. Spektaklis pastatytas pagal rašytojos Carole Greep pjesę, kuri Prancūzijoje pelnė stulbinantį pripažinimą.

Pamatyti komediją susirinko Lietuvos pramogų pasaulio atstovai: Žilvinas Grigaitis, Simona Starkutė, Alanas Chošnau, Irena Marozienė, Gabrielius Vagelis, Rasa Židonytė, Algis Ramanauskas, Asta Pilypaitė, Tadas ir Liucina Rimgailos ir kiti.

„Domino“ teatro nuotr./„Pasiklydęs skambutis“ premjeros akimirkos
„Domino“ teatro nuotr./„Pasiklydęs skambutis“ premjeros akimirkos

Šis spektaklis gali pasigirti dvigubu debiutu – kaip režisierius jame debiutavo Evaldas Jaras, o aktorius Džiugas Siaurusaitis sukūrė savo pirmąjį vaidmenį „Domino“ teatre. Komedijoje vaidmenis kūrė aktoriai: Eimutis Kvoščiauskas, Julius Žalakevičius, Toma Vaškevičiūtė, Lina Rastokaitė, Jokūbas Bareikis ir Emilija Latėnaitė.

Komedijos siužetas artimas kiekvienam žiūrovui, mat jo epicentre – mobilusis telefonas. Reklamos prodiuseris Haris ir jo žmona Roberta keliauja aplankyti savo draugų – ne itin sėkmingo rašytojo Polo ir jo senamadiškos žmonos Lauros. Laukia daug žadantis savaitgalis – gardi vakarienė, vynas ir pokalbiai iki paryčių.

Haris ir Roberta vėluoja. Regis, pasiklydo. Paskambinę draugams ir išsiaiškinę, kuria kryptimi važiuoti, jie pamiršta… o ne!… nuspausti pokalbio išjungimo mygtuką. O tuo metu Polas ir Laura susėda ant sofos ir… įsijungia garsiakalbį. Gal ir gėdinga klausytis svetimų pokalbių, bet be galo įdomu!

Deja, iš Hario ir Robertos lūpų jie išgirsta visai ką kita, nei tikėjosi… Pasirodo, draugai neturi nė menkiausio noro praleisti visą savaitgalį kaimo troboje su nevykėliais. Laura sužino, kad draugų akyse atrodo kaip baidyklė, šoka kaip karvė, o Polas nesugeba parašyti nieko vertinga, uždirbti pinigų ir pradėti gyventi geriau…

Polas ir Laura ima svarstyti, ką daryti toliau. Atšaukti vakarienę? Prisipažinti, kad girdėjo visą siaubingą pokalbį? O gal nutylėti ir atvykusiems draugams užkurti tikrą pirtį?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt