Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Istorinė drama „Pelėdų kalnas“ pristatyta Vilniuje

„Pelėdų kalnas“ premjera Vilniuje
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / „Pelėdų kalnas“ premjera Vilniuje
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vilniuje, „Vingio“ kino teatre, ketvirtadienio vakarą įvyko antroji ir pagrindinė filmo „Pelėdų kalnas“ premjera. Pažiūrėti lietuviškos istorinės dramos susirinko būrys žmonių. Tarp jų – ir buvęs Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus, dizainerė Julija Janus, žurnalistė, aktorė Beata Tiškevič, žurnalistė Aistė Stonytė, treneris Edgaras Jankauskas, juvelyrė Jurga Lago ir kt.

Vasario penktąją filmas buvo pristatytas Kauno valstybiniame muzikiniame teatre ir taip pat sulaukė didelio susidomėjimo.

Režisieriaus Audriaus Juzėno filmą „Pelėdų kalnas“ remia Lietuvos kino centras, filmas žiūrovams bus rodomas nuo vasario 16 d. Kūrėjai kino juostą dedikuoja atkurtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį švenčiantiems žmonėms.

Tai pasakojimas apie pasiaukojantį partizaninį žygį į Vakarus tam, kad būtų nunešta žinia laisvam pasauliui ir JAV kongresui apie Baltijos šalių nepriklausomybės siekį ir Kremliaus nusikaltimus. Kartu tai pasakojimas apie tuos, kurie maištavo tyliai, be ginklo, vildamiesi laimės, mylimojo ar mylimosios, oraus gyvenimo, treti – dėl savo sudaužytų likimų pasidavė.

Filme vaidina: Arnas Danusas, Aidas Jurgaitis, Paulina Taujanskaitė, Skomantas Duoplys, Adomas Jasiukėnas, Rūta Šmergelytė, Mantas Zemleckas, Anastasija Marčenkaitė, Monika Bičiūnaitė, Darius Meškauskas, Aleksas Kazanavičius, Aleksandras Špilevojus, Aleksandra Metalnikova, Dainius Svobonas ir kt.

Kviečiame pažiūrėti filmo premjeros Vilniuje akimirkas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt