Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Parodos, kritikuojančios šiuolaikinį pasaulį, atidarymo nepraleido Artūras ir Agnė Zuokai

Renginio akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Renginio akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Tapytojas ir grafikas Vladimiras Mackevičius lapkričio 14 d. savo talento gerbėjus pakvietė į Vilniuje esančią galeriją „TSEKH“, kur pristatė parodą „Laisvas žmogus“. Į parodos atidarymą sugužėjo ir būrys žinomų žmonių.

Menininkas šiuo metu tyrinėja masinės produkcijos įkvėptų meno objektų kūrybinę formą. Naujausioje parodoje jo kritikos sulaukė šiuolaikinės visuomenės laisvės samprata kasdieniame gyvenime.

„Laikas – tai raktas, kuriuo mes turėtume atidarinėti naujus horizontus savo asmenybės viduje bei atradinėti naujus gyvenimo tonus išoriniame pasaulyje. Dažnu atveju tuo raktu mes užsirakiname, švaistydami savo laiką veltui.

Gilinamės į skaitmeninės erdvės bedugnę, nemokame atskirti naudingos informacijos nuo šlamšto. Valandos socialiniuose tinkluose, stebint mums nepažįstamus kitus žmones, neretai svajojant būti tokiais pat. Scroll kills rock' n' roll... Skaitmena niekad nesuteiks Meilės jausmo, laisvės mylėti. Apskritai, skaitmeniniame pasaulyje su jausmais sunkokai", – V. Mackevičius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Menas paroda
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt