Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Eglė Jackaitė ir Ramūnas Šimukauskas prisidėjo prie kilnaus tikslo

Eglė Jackaitė ir Ramūnas Šimukauskas
Ilja Sivakov nuotr. / Eglė Jackaitė ir Ramūnas Šimukauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Žiūrovų pilnutėlė salė, glėbiai gėlių, daugybė juoko ir aplodismentų – tokia buvo Kaune, „Renginių oazėje“ pristatyta premjera „Santuoka be įsipareigojimų“.

„Ruošdamiesi spektakliui neabejojome, jog mūsų su aktoriumi Ramūnu Šimukausku scenoje aptariama tema kasmet tampa vis aktualesnė. Noras gyventi šeimoje, bet be įsipareigojimų, tampa tarsi šiuolaikiniu virusu. Ar tai įmanoma ir kuo viskas gali baigtis? Į rimtą temą stengiamės pažiūrėti linksmai“, – sakė jame Antonijos vaidmenį sukūrusi aktorė Eglė Jackaitė.

Ji pabrėžė – pirmą kartą spektaklis, tuomet dar vadintas „Laisva meile“, buvo sukurtas prieš devynerius metus režisieriaus Arvydo Lebeliūno. Jo pagrindu tapo Nobelio premijos laureato D. Fo kartu su savo žmona, aktore F. Rame parašyta pjesė „Laisvoji pora“. Kultinę komediją Lietuvoje ir užsienyje E.Jackaitė su R. Šimukausku suvaidino daugiau nei 100 kartų.

„Po penkerių metų nutarėme jį atgaivinti ir kiek atnaujinti. Dizainerė Aina Zinčiukaitė specialiai šiam spektakliui sukūrė naujus kostiumus. Nors tekstas nesikeitė, mes su Ramūnu spektaklyje po tiek laiko esame kitokie, juk per tą laiką, kol nevaidinome „Laisvos meilės“, daug kas mūsų gyvenime pasikeitė“, – apie komediją suaugusiems pasakojo E. Jackaitė.

Ilja Sivakov nuotr./Eglė Jackaitė ir Ramūnas Šimukauskas
Ilja Sivakov nuotr./Eglė Jackaitė ir Ramūnas Šimukauskas

„Santuoka be įsipareigojimų“ arba „Laisva meilė 2“ nepalieka abejingų – tai komedija su giliais apmąstymo prieskoniais...

Galimybę pirmiesiems išvysti atsinaujinusį spektaklį, kauniečiams dovanojo Kauno moterų klubas „Lions“. Prieš mažiau nei metus įsikūrusios ir daugiausiai dėmesio sergantiems vaikams skiriančios organizacijos narės visą už spektaklio bilietus gautą pelną skyrė labdarai.

Aktoriai Eglė ir Ramūnas džiaugiasi prisidėję prie prasmingos veiklos ir tiki, kad tai nepaskutinis toks projektas. Artimiausiu metu su šiuo spektakliu jų laukia aktyvus gastrolių periodas – jau rytoj „Santuoka be įsipareigojimų“ Šiauliuose, vėliau Marijampolėje, o gegužės mėnesį – Norvegijoje ir vėlei Kaune.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt