Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Anšlagas: į Gruzijos baleto „Sukhishvili“ pasirodymą bilietai beveik išparduoti

„Sukhishvili“
Organizatorių nuotr. / „Sukhishvili“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Likusį mėnesį iki Gruzijos nacionalinio baleto „Sukhishvili“ pasirodymo Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“ organizatoriai pasitinka džiugiomis žiniomis – šis įspūdingas pasirodymas yra vienas laukiamiausių Lietuvoje. Į  net 100 šokėjų pasirodymą vienoje scenoje liko vos 200 bilietų.

Paskutinį kartą Gruzijos nacionalinis baletas Lietuvoje lankėsi 2016 metais, o šių metų pasirodymas yra įtrauktas į Baltijos šalių turo tvarkaraštį. Visa baleto trupė į Vilnių atvyks po pasirodymo Rygoje, Latvijoje.

Tikslumas ir neįtikėtinas preciziškumas figūruoja ne tik scenoje, tačiau ir turuojančios trupės kasdienybėje. „Baleto narių dienotvarkės sudėliotos sekundžių tikslumu – nuo atvykimo, repeticijų iki paties pasirodymo. Šis projektas mums – malonus iššūkis, kurį vainikuos puikus jo įgyvendinimas“, – teigia renginį organizuojančios muzikos agentūros M.P.3 atstovė Laura Jankauskaitė.

Gruzijos nacionalinio baleto „Sukhishvili“ pasirodymuose susipina viena svarbiausių gruziniškos kultūros dalių – tradiciniai liaudies šokiai ir klasikinio baleto elementai, o šios sąjungos įgyvendinimas scenoje gniaužia kvapą.

Vilniuje Gruzijos nacionalinis baletas atliks dviejų valandų trukmės programą, kuria atskleis gruzinišką, nuotykių kupiną dvasią – vienu ritmu scenoje judės net 100 šokėjų, žvangės kardai ir šarvai, o akys nespės sekti greitų apsisukimų ir šuolių

Neįtikėtinos žmogaus kūno galimybės, įspūdingi kostiumai ir gruziniški šokiai Vilniuje bus pristatyti vasario 23 dieną, koncertų salėje „Compensa“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Gruzija Baletas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt