Kultinis serialas „Liežuvautoja“ grįžta: kokie pasikeitimai laukia pagrindinių veikėjų?

Serialo „Liežuvautoja“ aktoriai / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-19 18:50
Po aštuonerių metų į ekranus grįžta legendinis serialas „Liežuvautoja“. 2007-2012 metais kurtas serialas sugrįš su kitokia versija ateinančių metų pavasarį.

Serialą kursianti „WarnerMedia“ platforma „HBO Max“ praneša, kad naujame seriale nepasirodys viena pagrindinių aktorių Blake Lively, tačiau prie serialo dirbs kone visa buvusi komanda. 

Pasak televizijos prodiuserio Joshua Safrano, dirbusio prie pirmųjų serialo serijų, jis nekantraudamas laukia, kada ir vėl galės stoti prie darbų.

„Mes svarstėme, ar tikrai norime vėl to imtis. Priežastis paprasta – esame stipriai įsimylėję serialo originalą, kuris tapo mūsų gyvenimo dalimi. Džiaugiamės „WarnerMedia“ noru sukurti naują versiją,“ – kalbėjo J. Safranas. 

Prodiuseris atskleidė ir ko gali tikėtis „Liežuvautojos“ gerbėjai: „Nauja privačios Niujorko mokyklos paauglių karta susipažįsta su “Liežuvautojos„ socialiniu šnipinėjimu. Galime atskleisti, kad naujoje serialo versijoje bus anaziluojama kaip ne tik Niujorkas, bet ir žiniasklaida pasikeitė per metus, praleistus be paskalų“.

Maža to, J. Safranas tikina, kad serialas kels naujus klausimus: kaip pasikeitė pasaulis, koks jis dabar, ir kokia šiuolaikinė žiniasklaida?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai