Kultinis serialas „Draugai“ sugrįžta: mylimus aktorius išvysime specialiame epizode

Serialo „Draugai“ aktoriai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-22 12:29
Oficialiai vyksta vieno populiariausių serialų „Draugai“ (angl. „Friends“) susibūrimas, kuriame vaidina Jennifer Aniston, Courteney Coxas, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Davidas Schwimmeris ir Mattas LeBlancas, penktadienį patvirtino „HBO Max“. Praėjus daugiau nei 15 metų nuo serialo pabaigos, mylimus aktorius išvysime specialiame epizode.

Visas kolektyvas grįš į „Warner Bros“ studijos aikštelę Kalifornijoje, kurioje filmavosi prieš 15 metų. Specialus epizodas pasirodys jau šių metų gegužės mėnesį.

Apie šią žinią serialo „Draugai“ gerbėjams pranešė ne tik „HBO Max“, bet ir aktoriai, Instagram paskyroje pasidaliję dar 90-aisiais daryta nuotrauka.

Pasak „Variery“ šaltinio, numatoma, kad kiekvienas aktorius už dalyvavimą šiame epizode uždirbs 2,5 mln. dolerių.

Primename, kad prieš ketvirtį amžiaus, 1994 m. rugsėjo 22 dieną debiutavęs kultinis serialas „Draugai“ (angl. „Friends“), amžiams pakeitė situacijų komedijų ir televizijos serialų rinką. Jo dėka, šeši pagrindinių vaidmenų atlikėjai – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ir David Schwimmer tapo bangiausiai televizijos istorijoje apmokamomis žvaigždėmis.

Naujausi straipsniai