Kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ aktorių gretose – Justė Zinkevičiūtė

Justė Zinkevičiūtė / Kristinos Sareikaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-29 12:29
Jau netrukus net aštuntąjį kartą į televizijos ekranus atkeliaus TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ naujas sezonas. Nekantrius savo gerbėjus serialo komanda stebins ne tik intriguojančiais siužeto vingiais, bet ir naujų aktorių gausa. Vieną iš naujų, aštuntojo sezono, personažų kurs žavi jaunosios kartos aktorė Justė Zinkevičiūtė.
Kristinos Sareikaitės nuotr.
Kristinos Sareikaitės nuotr.

„Smagu, kad prodiuseriai manimi pasitiki kaip aktore, gebančia kurti vis naujus personažus, – sako J.Zinkevičiūtė. – Labai džiaugiuosi, kad pribrendau ir prisijungiau prie populiariausio lietuviško serialo“. Kartu su prodiuserių kompanija „Videometra“ aktorė dirba jau nuo 2009 metų – per tą laiką televizijoje ji sukūrė ne vieną įsimintiną vaidmenį.

Kultinis lietuviškas serialas „Moterys meluoja geriau“ filmuojamas keliuose Lietuvos miestuose. Tarp jų – ir viename populiariausių Lietuvos pajūrio kurortų, Palangoje. Ar Nidoje gimusiai ir užaugusiai J.Zinkevičiūtei pajūrio vėjas švelnesnis, nei kolegoms? Justė šypsosi: „Filmavimai Palangoje yra pilni vasariško netikėtumo. Komandoje dirbame negailėdami savęs. Mes siekiame geriausio rezultato. Tikiuosi, kad žiūrovai įvertins tarp vėjo, kopų, jūros ir saulės kurtą darbą“.

Kristinos Sareikaitės nuotr.
Kristinos Sareikaitės nuotr.

Kokiame amplua TV3 žiūrovai J.Zinkevičiūtę išvys naujausiame „Moterys meluoja geriau“ sezone? „Šįkart manyje apsigyvena mergina, vardu Toma. Ji yra ambicingo, užsispyrusio charakterio ir lengvai nepalaužiama. Toma išvažiuoja iš pajūrio, norėdama atrasti savo laimę sostinėje, o paskui ją išvažiuoja ir geriausias vaikystės draugas bei... kunigas. Čia intriguojanti istorija tik prasideda...“ – šypteli Justė.

Ar iš tiesų moterys meluoja geriau? J.Zinkevičiūtė įsitikinusi – žinoma, kad taip! „Tik pataisysiu – mes elgiamės moteriškai, o vyrai sako, kad meluojam“, – juokiasi, tačiau surimtėjusi prideda, kad jai gyvenime didelę reikšmę turi nesumeluotas žodis, tad visus melus aktorė palieka serialams.

Kristinos Sareikaitės nuotr.
Kristinos Sareikaitės nuotr.

Žiūrovų pamėgtiems aktoriams ir prie jų prisijungusiems naujiems „Moterys meluoja geriau“ veidams diriguoja perspektyvus jaunosios kartos režisierius Justinas Krisiūnas. Aštuntasis serialo sezonas žada daug naujovių, tačiau jų išduoti serialo kūrėjai neskuba.

Naujas, intriguojantis ir kupinas nepamirštamų nuotykių „Moterys meluoja geriau“ aštuntasis sezonas – jau greitai per TV3.

Kristinos Sareikaitės nuotr.
Kristinos Sareikaitės nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai