Kultinė roko grupė „Guns N' Roses“ atsikuria ir planuoja grandiozinius koncertus

Grupė „Guns N' Roses“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-30 11:39
Puikios naujienos kultinės JAV roko grupės „Guns N' Roses“ gerbėjams: „Billboard“ praneša, kad grupė atsikuria ir kitais metais žada nustebinti melomanus triukšmingais ir įspūdingais koncertais.

Patikimų „Billboard“ šaltinių žiniomis, „Guns N' Roses“ bus pagrindinės muzikos festivalio „Coachella“, kuris vyks balandžio 15–17 ir 22–24 dienomis, žvaigždės.​

Susivienijusi grupė taip pat derasi dėl 25 koncertų JAV stadionuose, kur žada koncertuoti 2016-ųjų vasarą.

Be to, „Guns N' Roses“ bus vieni iš pirmųjų, koncertuosiantys naujoje Las Vegaso arenoje, kuri pradės veikti balandžio 6-ąją.

Pranešama, kad už koncertą „Guns N' Roses“ prašo apie 3 mln. JAV dolerių, o bilietų kainos į jų šou svyruos tarp 250–275 JAV dolerių.​

Pastarąjį kartą „Guns N' Roses“ kartu grojo prieš daugiau nei 20 metų – 1993-iųjų liepos 17-ąją. Po grupės nariai buvo susipykę ir žadėjo daugiau niekada gyvenime nebegroti kartu.

Iširus senajai „Guns N' Roses“ sudėčiai Slashas toliau koncertavo naudodamasis grupės pavadinimu, tačiau jos sudėtis vis keisdavosi, jis taip pat tęsė solinę karjerą. Kiti senieji „Guns N' Roses“ įkūrė muzikinį projektą „Velvet Revolver“, su kuriuo sėkmingai koncertavo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai