Kulinarą Alfą Ivanauską naujame laidos sezone galite išsikviesti į namus

Alfas Ivanauskas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-04 15:46
Naują sezoną Alfas Ivanauskas, VMG idėjinis lyderis, pasitinka už savo TV studijos ribų. Nuo šiol kiekvieną sekmadienį laida „Kulinarinis detektyvas“ persikelia ir į žmonių virtuves.

„VMG pratę laužyti visus nusistovėjusius standartus, – juokiasi A. Ivanauskas. – Televizija yra tam tikras žaidimas, kuris reikalauja atsinaujinimo, naujų spalvų, herojų, dekoracijų ir idėjų. Juk norint būti įdomiam kitiems, pirmiausia reikia būti įdomiam sau. Pažadu, kad naujame sezone bus daugiau asmeniškų dalykų ir improvizacijos. Juk žmonės mus įsileidžia į vieną intymiausių erdvių namuose – savo virtuvę!“

Pačiam A. Ivanauskui naujas laidos konceptas – dar vienas iššūkis. Jis išsikėlė tikslą gaminti iš to, ką ras žmonių namuose – receptai nėra surežisuoti.

Alfas Ivanauskas
Alfas Ivanauskas

„Net į šaldytuvą nelendu, kol kameros neįjungtos. Jei prieš laidos filmavimą žinočiau, kokius produktus rasiu, pradėčiau galvoti naujus receptus, neliktų netikėtumo, tektų vaidinti prieš kameras. O aš šioje laidoje noriu kuo natūralesnio efekto“, – sako jis.

Tiesa, pirmoje laidos dalyje išlieka rubrika, kurioje A. Ivanauskas gamina visiems gerai žinomus patiekalus, tačiau parodo galimas jų improvizacijas: „Kaskart išgirdęs klausimą, kas mane įkvepia, o, patikėkite, jį gaunu dažnai, aš visada sakau, kad įkvepia viskas, išskyrus sėdėjimą ant kėdės.“

Alfas Ivanauskas
Alfas Ivanauskas

Pirmos laidos jau nufilmuotos, po jų laidos vedėjas teigia gavęs daug adrenalino.

„Laidos tikslas yra ne tik kažką pagaminti, o dar ir parodyti žmonėms, kaip gali derėti atskirai gulintys produktai. Pavyzdžiui, ar kada bandėte kepti bulvinius blynus su kopūstais, o gal dėjote abrikosų į kopūstų sriubą? Būtent tokį žiemiškos sriubos variantą sužinosite pirmoje laidoje“, – intriguoja A. Ivanauskas.

Naujausi straipsniai