Kuklioji „Du balsai – viena širdis“ dalyvė žiūrovus ir komisiją paliko be amo

Šeimų muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“ Lietuvoje įsikūrusios ukrainietės mama ir dukra Natalija ir Alana Sport / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-18 16:16
Vos pasirodžiusios šeimų muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“ Lietuvoje įsikūrusios ukrainietės mama ir dukra Natalija ir Alana Sport nepaliko abejingų. Jų atlikta dainos „Paukščiai“ versija išplito socialiniuose tinkluose. Tuomet duetas neslėpė, tokia sėkmė joms – netikėta.

„Į šį projektą atėjau vien dėl vaiko. Suprantu ir matau, kad Alana – be galo talentinga, norisi, kad ją išgirstų kuo daugiau žmonių. Sėkmė, pasitikusi mus po pirmosios laidos, man buvo labai netikėta. Pamenu, net nuėjus į banką mane stabdė žmonės, linkėjo pergalės, džiaugėsi mūsų pasirodymu...“ – atskleidė Natalija.

Stop kadras
Stop kadras
Stop kadras
Stop kadras

Vis dėlto muzikinio šou žiūrovai netruko pastebėti ir Natalijos permainų. Šou pradžioje kuklumu išsiskyrusi dalyvė ėmė vis labiau atsiskleisti su kiekvienu nauju įrašu. Bet komisijai to buvo negana: ji priekaištaudavo, kad duetas renkasi saugų kelią. „Išeikite iš savo komforto zonos, parodykite mums kitą pusę. Žinome ir matome, kad galite daugiau – atskleiskite tą ypatingą energiją ir žiūrovams“, – šios pastabos paskatino Alaną ir Nataliją paieškoti kitokių sprendimų.

Jau šį šeštadienį LRT eteryje pasirodysianti laida ukrainietėms – ypatinga. „Mes pagaliau išeinam iš komforto zonos“, – prieš pasirodymą šypsodamasi atskleidė Natalija. Po pasirodymo ir komisijos nariai, ir vedėjai negalėjo sulaikyti šypsenų ir nesibaigiančių komplimentų kukliai moteriai.

„Jūs žydit, Natalija, sveikinu“, – susižavėjimo neslėpė Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Katažina Zvonkuvienė po pasirodymo Natalijai palinkėjo pasileisti plaukus ir pati puolė į sceną padėti Natalijai išsiauti iš įspūdingų aukštakulnių.

To, kas įvyko toliau nesitikėjo niekas – elegantiškoji N. Sport sceną užpildė tokia energija, kokios nesitikėjo niekas. „Pirmą kartą dueto pirmasis smuikas buvo ne jaunoji, o vyresnioji dainininkė – jūs buvote šio kūrinio esmė“, – komplimentų Natalijai negailėjo Arūnas Valinskas.

Nuoširdumu pavergiantis muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ ir ypatingas Natalijos atsiskleidimas – šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėjai J. Jurkutė-Širvaitė ir M. Levickis.

Stop kadras
Stop kadras

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai