Kuklioji „Du balsai – viena širdis“ dalyvė žiūrovus ir komisiją paliko be amo

Šeimų muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“ Lietuvoje įsikūrusios ukrainietės mama ir dukra Natalija ir Alana Sport / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vos pasirodžiusios šeimų muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“ Lietuvoje įsikūrusios ukrainietės mama ir dukra Natalija ir Alana Sport nepaliko abejingų. Jų atlikta dainos „Paukščiai“ versija išplito socialiniuose tinkluose. Tuomet duetas neslėpė, tokia sėkmė joms – netikėta.

„Į šį projektą atėjau vien dėl vaiko. Suprantu ir matau, kad Alana – be galo talentinga, norisi, kad ją išgirstų kuo daugiau žmonių. Sėkmė, pasitikusi mus po pirmosios laidos, man buvo labai netikėta. Pamenu, net nuėjus į banką mane stabdė žmonės, linkėjo pergalės, džiaugėsi mūsų pasirodymu...“ – atskleidė Natalija.

Katažina Zvonkuvienė po pasirodymo puolė į sceną padėti Natalijai išsiauti iš įspūdingų aukštakulnių / Stop kadras
Katažina Zvonkuvienė po pasirodymo puolė į sceną padėti Natalijai išsiauti iš įspūdingų aukštakulnių / Stop kadras

Vis dėlto muzikinio šou žiūrovai netruko pastebėti ir Natalijos permainų. Šou pradžioje kuklumu išsiskyrusi dalyvė ėmė vis labiau atsiskleisti su kiekvienu nauju įrašu. Bet komisijai to buvo negana: ji priekaištaudavo, kad duetas renkasi saugų kelią. „Išeikite iš savo komforto zonos, parodykite mums kitą pusę. Žinome ir matome, kad galite daugiau – atskleiskite tą ypatingą energiją ir žiūrovams“, – šios pastabos paskatino Alaną ir Nataliją paieškoti kitokių sprendimų.

Jau šį šeštadienį LRT eteryje pasirodysianti laida ukrainietėms – ypatinga. „Mes pagaliau išeinam iš komforto zonos“, – prieš pasirodymą šypsodamasi atskleidė Natalija. Po pasirodymo ir komisijos nariai, ir vedėjai negalėjo sulaikyti šypsenų ir nesibaigiančių komplimentų kukliai moteriai.

„Jūs žydit, Natalija, sveikinu“, – susižavėjimo neslėpė Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Katažina Zvonkuvienė po pasirodymo Natalijai palinkėjo pasileisti plaukus ir pati puolė į sceną padėti Natalijai išsiauti iš įspūdingų aukštakulnių.

To, kas įvyko toliau nesitikėjo niekas – elegantiškoji N. Sport sceną užpildė tokia energija, kokios nesitikėjo niekas. „Pirmą kartą dueto pirmasis smuikas buvo ne jaunoji, o vyresnioji dainininkė – jūs buvote šio kūrinio esmė“, – komplimentų Natalijai negailėjo Arūnas Valinskas.

Nuoširdumu pavergiantis muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ ir ypatingas Natalijos atsiskleidimas – šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėjai J. Jurkutė-Širvaitė ir M. Levickis.

Šeimų muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“ Lietuvoje įsikūrusios ukrainietės mama ir dukra Natalija ir Alana Sport / Stop kadras

Skaitykite daugiau