„Kūjeliai“ Katažinai Zvonkuvienei įteikė ilgai lauktą dovaną

Katažina Zvonkuvienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-22 12:09
Šeimų duetų muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ lyderiais laikomi broliai Andrius ir Julius Vaicenavičiai žavi ne tik žiūrovus. Simpatijų jiems neslepia ir komisija, kurioje sėdinčios Katažina Zvonkuvienė ir Dovilė Filmanavičiūtė džiūgauja, kad grupė „Kūjeliai“ joms – tikras atradimas.

„Aš be galo noriu į jūsų koncertą. Patikėkite, su Dovile šėlsime pirmose eilėse“, – ne kartą duetui, beveik visuomet dainuojančiam savo kūrybos folk stiliaus dainas, sakė K. Zvonkuvienė.

„Katažina jums sako, kad nori į jūsų koncertą, o aš dar kitaip pasakysiu – noriu, kad grotumėte mano vestuvėse“, – juokėsi D. Filmanavičiūtė. Vėliau žinoma moteris atskleidė, kad dėl šio pokšto sulaukė daugybės artimųjų skambučių. „Visi klausinėja, kada vestuvės, kodėl dar negavo pakvietimų... Jaučiu šiokį tokį spaudimą“, – kvatojo dainininkė.

LRT nuotr.
LRT nuotr.

Broliai „Kūjeliai“ neliko abejingi komisijos prašymams – Andrius ir Julius paskelbė, kad birželio 20 d. surengs koncertą Vilniuje ir įteikė komisijos nariams dovanas – kvietimus į jų koncertą. Projekto vedėja Jurgita Jurkutė netruko pastebėti, kad tokios dovanos gali būti įvertintos ir kaip mėginimas pakreipti komisijos vertinimus savo naudai.

LRT
LRT

Tiesa, ši dovana – ne vienintelė. Šeštadienį 21 val. per LRT televiziją žiūrovai išvys ir naujos „Kūjelių“ dainos premjerą. „Šis projektas mus paskatino dar tvirčiau kibti į darbus. Tempas tikrai didžiulis, tačiau norime ir toliau skleisti savo kūrybą bei džiuginti žiūrovus vis naujomis dainomis. Mes dar nustebinsime“, – žadėjo „Kūjeliai“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai