Kūdikio susilaukusi šokėja E. Straleckaitė nėštumo metu atrado auksinę svorio taisyklę

Eglė Straleckaitė-Daugėlė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-26 14:48
Eglę Straleckaitę pažįsta visa Lietuva. Garsi šokėja dar būdama mokinė pateko į televiziją ir laimėjo ne vieną TV projektą, ji savo nuoširdumu visada pataikydavo tiesiai į žmonių širdis. O štai visai neseniai atvertė naują gyvenimo lapą – ištekėjo ir sukūrė savo šeimą. Todėl šį šeštadienį po ilgos pertraukos Eglė vėl grįžta į eterį.

LNK laidoje „Bus visko“ šį šeštadienį 17:30 val. garsi moteris atvirai pasakos apie ypatingą savo dukters Vakarės laukimą, gimdymą ir netikėtas emocijas, pirmą kartą pamačius savo ilgai lauktą kūdikį: „Nebuvo man euforijos, nebuvo ašarų iš džiaugsmo. Aš neverkiau, kai mažylė gimė. O tuo metu galvojau – gal aš kokia blogietė?”.

Ritos Armonaitės-Slidžiauskienės nuotr.
Ritos Armonaitės-Slidžiauskienės nuotr.

Tokie jausmai moterį buvo užplūdę todėl, kad ji ryžosi gimdyti be nuskausminamųjų ir galvojo apie viena – kaip viską atlikti teisingai ir susidoroti su užduotimi. Pagimdyti. Garsi šokėja prisipažįsta – gimdymo procesą vertinusi kaip svarbias varžybas, kurių metu privaloma klausyti trenerio, todėl į gydytojus ir akušeres žiūrėjusi kaip į savo sporto vadus ir klausiusi kiekvieno jų nurodymo.

Paklausta, kaip jos kūnas reagavo į nėštumą, moteris atvirauja, kad visą gyvenimą kompleksavusi dėl savo svorio, tačiau pastojusi pagaliau suprato, kad reikia mylėti save tokią, kokia yra: „Visą gyvenimą man, kaip turinčiai ypač prižiūrėti savo figūrą, kad atrodyčiau pakankamai gerai, buvo galvos skausmas, kad šito negalima, šito nereikia, šitą galėsi valgyti tik sekmadienį ar dar kažkaip. Ir tuo metu aš sau pasakiau, kad jei mano organizmas taip priims, kad aš priaugusiu 30 kilogramų, tai priaugsiu 30 kilogramų. Ir atradau vieną auksinę taisyklę, kuri man padėjo valgyti viską, ką noriu, ir kontroliuoti savo svorį”.

Ritos Armonaitės-Slidžiauskienės nuotr.
Ritos Armonaitės-Slidžiauskienės nuotr.

Ką Eglė patars visoms, bijančioms prarasti kontrolę nėštumo metu? Kodėl gimdyti ji vyko su šukuosena ir makiažu? Ir kaip atrodė mažosios Vakarės krikštynos – jau šį šeštadienį, 17:30 per LNK laidoje „Bus visko“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai