Kūdikio laukimu gyvenantys Cristiano Ronaldo ir Georgina Rodriguez susižadėjo?

Cristiano Ronaldo su sūnumi ir drauge Georgina Rodriguez
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vienas geriausių pasaulio futbolininkų Cristiano Ronaldo (32) užminė mįslę dėl sužadėtuvių. Akylesni jo gerbėjai pastebėjo žiedą su didžiuliu deimantu ant kairės jo mylimosios Georginos Rodriguez (23) rankos.

Pora praėjusią savaitę apsilankė futbolo varžybose Lisabonoje. Tuomet paparacų akį ir patraukė iki tol nematytas žiedas ant Georginos Rodriguez rankos.

Pasak deimantų eksperto Davido Alleno, toks žiedas turėjo kainuoti nuo 150 tūkst. iki 200 tūkst. svarų. „Tokio tipo žiedai su deimantu labai populiarūs tarp žvaigždžių. Tokius pat turi Victoria Beckham, Beyonce ir Kim Kardashian“, – sakė ekspertas.

Futbolininko gerbėjai, išvydę žiedo nuotraukas, suskubo daryti prielaidą, kad kūdikio laukimo džiaugsmu gyvenanti pora susižadėjo. Pats Cristiano Ronaldo tokių gandų nei patvirtino, nei paneigė.

Verta pažymėti, kad futbolininkas ypač saugo savo asmeninį gyvenimą. Jis niekada netvirtino fakto, jog pakaitinė motina jam nešioja dvynius. Kalbos pasitvirtino tik tuomet, kai dvynukai buvo jau gimę ir Cristiano Ronaldo pasidalijo jų nuotrauka instagrame.

Family mood ❤️❤️❤️❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Sportininkas niekada nepatvirtino ir žinių apie savo merginos Georginos Rodriguez nėštumą. Gandai pasitvirtino tik tuomet, kai manekenės pilvukas ėmė apvalėti.

Cristiano Ronaldo mylimoji Ibisoje demonstravo apvalėjantį pilvuką (7 nuotr.)
+1
Cristiano Ronaldo ir Georgina Rodriguez (17 nuotr.)
+11

Skaitykite daugiau