Kūdikio laukimo nuotaikomis gyvenančią dizainerę fotosesijoje įamžino jos vyras

Olesia Les / „Brice Barrett“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-22 17:37
Dizainerė Olesia Les ir fotografas Gediminas Daškevičius šią vasarą sūpuos pirmagimį. Stebuklingas laukimo akimirkas pora nusprendė įamžinti fotosesijoje.

„Pirmą kartą fotosesija buvo man ir apie mane, nors prieš Gedimino objektyvą atsiduriu gana dažnai – tai užfiksuojant naujas mano kurtų drabužių kolekcijas, tai ruošiantis užsakovų fotosesijoms, kuomet būtina padaryti namų darbus bei surepetuoti tai, kas vyks kitą dieną“, – sakė būsima mama. Abu variantai, pasak jos, yra susiję su darbu.

„Šis kartas buvo kitoks ir jaučiausi labai keistai. Iš pradžių buvau pasimetusi, lyg pirmą kartą fotografuočiausi, o paskui pasidarė ramu, nes visada Gedimino kadruose sau esu graži net ir be retušo. Nežinau, tai lemia jo meilė man ar jo veiklai“, – šypsodamasi sakė Olesia Les.

„Brice Barrett“ nuotr.
„Brice Barrett“ nuotr.

Apie tai, kad laukiasi vaikelio, pora sužinojo prieš pat dizainerės gimtadienį, kuomet ruošėsi kelionei į Londoną.

„Tai mums buvo simboliška gyvenimo dovana“, – sakė kūrėja.

Ji nuo pat nėštumo pradžios jautėsi gana gerai, pykinimas irgi nevargino.

„Pačioje pradžioje labai norėdavau miegoti. Dabar tai prisimenu kaip anekdotą – atsikeliame, papusryčiaujame, atvažiuojame į studiją ir aš vėl einu miegoti… Šiuo metu manęs laukia visas trečias nėštumo trimestras, tad tikiu, kad organizmas mane dar nustebins. Bet kol kas tikrai neturiu kuo skųstis, viskas vyksta sklandžiai ir aš labai džiaugiuosi mažiuko judesiais. Visas pavasaris nusimato itin darbingas, todėl pilnai pasidžiaugti laukimu galėsiu tik birželį. Mažylio atėjimas numatomas birželio 19 dieną – tai sutampa su mūsų vestuvių data“, – pasakojo Olesia Les.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai