Kūdikio laukimą pianistė Ieva Dūdaitė-Radžiūnė įamžino fotosesijoje: „Tai – sesers dovana“

Ieva ir Marijonas Radžiūnai / Julianos Fotografija nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-11 12:26
Greit pirmagimės sulauksiančiai pianistei Ievai Dūdaitei-Radžiūnei (30) su vyru, projektų vadovu Marijonu Radžiūnu (30) kūdikio laukimo fotosesiją suorganizavo Ievos sesuo – operos solistė Marija Dūdaitė. „Patirtis tikrai buvo šilta, intymi bei tikra“, – Žmonės.lt pasakoja muzikantė.

Kai kone visą pasaulį išmaišiusi ir Vokietijoje, prestižinėje Karlsrūhės konservatorijoje, modernios muzikos magistrantūros studijų programą baigusi pianistė Ieva Dūdaitė-Radžiūnė sugrįžo gyventi į Lietuvą, visiškai atlapaširdiškai jau tada savo gerbėjams pasakė – tą padarė iš meilės.

Kai Ieva patraukė kartą į jos koncertą užklydusio vyriškio dėmesį, viskas ėmė rutuliotis žaibišku greičiu. Vieną pasimatymą keitė kitas ir netrukus Marijonas savo išrinktajai pasipiršo viešnagės Vokietijoje, kur tuo metu ir gyveno Ieva, metu. Vestuvės įvyko per pirmąjį karantiną Lietuvoje. Pora persikėlė į Vilnių ir dabar laukia, kol galės išvysti savo pirmagimę dukrą.

Ieva Dūdaitė-Radžiūnė ir Marijonas Radžiūnas / Julianos Fotografija nuotr.
Ieva Dūdaitė-Radžiūnė ir Marijonas Radžiūnas / Julianos Fotografija nuotr.

Jos laukimą jiedu nusprendė įamžinti jaukioje fotosesijoje. 

„Ypatingas akimirkas mums padovanojo mano sesuo, operos solistė Marija Dūdaitė. Visai nebuvo baisu, jautėmės labai jaukiai, šiltai, organiškai! Nuotraukose esame tokie, kaip ir gyvenime – valiūkiški, mylintys, žaismingi, spontaniški, pašiauštais plaukais ir laisvi.
 
Džiaugiamės rezultatu, žadame pasikabinti kelis kadrus savo namuose ant sienos“, – pasakoja Ieva.

Žmonės.lt primena, kad Ieva Dūdaitė į Lietuvą gyventi oficialiai parvyko prieš vienerius metus ir kaip sako pati – dabar mėgaujasi ramiu gyvenimu Vilniuje.

Spalį atšventusi 30-ąjį gimtadienį, moteris dieną prieš šventę sužinojo, jog laukiasi. Tai buvo pati geriausia dovana, kokios tik galima prašyti.

Šiandien ji po vaikelio gimimo žada atsiduoti motinystei, tačiau patikina, kad koncertuos ir toliau. Jei tik sąlygos leis, vasarą ji žada savo gerbėjus pakviesti į koncertus. 

„Su vyru neatmetame galimybės, kad galbūt jis išeis tėvystės atostogų. Jau šią dieną turiu suplanavusi keletą vasaros koncertų, jei karantino ribojimai atlaisvės. Esame šiuolaikinė pora, tad nematome reikalo prisirišti prie scenarijaus, kad aš visą laiką praleisiu su dukrele namuose. Manau, karjerą ir motinystę tikrai galima suderinti“, – sako Ieva.

Naujausi straipsniai