Kūdikio laukimą Deividas Bastys su žmona Agne įamžino jaukioje fotosesijoje

Deividas Bastys su žmona Agne / Auksės Vabalaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-27 17:17
Dainininko Deivido Basčio (30) šeimoje – džiugios laukimo nuotaikos. Metams baigiantis, jo žmona Agnė (27) turėtų pagimdyti antrą vaikelį, nors pora dar nežino, brolį ar sesę turės pirmagimis Armandas (4).

„Manau, tai bus pati geriausia gimtadienio ir Kalėdų dovana, kokia tik gali būti! Nuo pat laukimo pradžios kas vakarą visi trys kalbamės, kaip reikės lėliuką mylėti, saugoti, juo rūpintis...

Net stebimės, koks Armandas didelis ir protingas, jau suplanavo, kuriuos žaislus ir drabužėlius galės atiduoti mažyliui. Turbūt man dar labai pasisekė, nes Agnė visai neįnoringa ir sukalbama nėštukė!“ – su džiaugsmu laukimo įspūdžiais dalijasi Deividas.

Antrasis nėštumas Agnei kiek lengvesnis. „Iki šiol vedu aerobikos treniruotes moterims, o kitą savaitę ruošiamės ir kelionei į Švediją“, – portalui Žmonės.lt su šypsena pasakoja Agnė.

Škotijoje su vyru jiedu žada aplankyti giminaičius.

„Savaitėlę pasisvečiuosim, esame suplanavę ramų poilsį ir matysime vietoje, kiek bus energijos kažkur vaikščioti ar keliauti“, – pasakoja greitai antrą kartą mama tapsianti moteris.

Deividas Bastys išpopuliarėjo muzikiniame projekte „Kelias į žvaigždes 2“, kaip tik tuo metu Agnė tame pačiame projekte šoko drauge su grupe „Tina Dance“. Taip būsimi sutuoktiniai susipažino. Užsimezgė graži draugystė, kuri vėliau išaugo į didžiulę meilę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai