Kūdikio besilaukianti Monika Šedžiuvienė prabangios juvelyrikos parodoje domėjosi briliantais

Monika Šedžiuvienė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-03 18:51
Ketvirtadienio vakarą juvelyrikos namuose Vilniuje vyko išskirtinis vakaras VIP svečiams – pristatyta nauja, prabangi papuošalų kolekcija bei tiesiai iš Antverpeno atgabenti įspūdingi, net iki 10 karatų svorio unikalūs briliantai, kuriais pirmieji pasigrožėti galėjo būrys svečių.

Lankytojai galėjo ne tik apžiūrėti, bet ir įsigyti reto dydžio bei išskirtinės kokybės prabangius akmenis tiesiai iš Antverpeno.

Vilniaus senamiestyje vykęs išskirtinis renginys sudomino ir pirmagimio besilaukiančią Moniką Šedžiuvienę.

„Kaip ir turbūt dauguma moterų, taip ir aš – labai mėgstu papuošalus, nors labai daug jų neturiu.  Turiu kelis pagrindinius, kuriuos mėgstu ir puošiuosi kone kasdien ir kelis išskirtinius, skirtus progoms“, – Žmonės.lt sakė M.Šedžiuvienė, atvykusi į parodą su bičiule.

Moteris atviravo, kad papuošalams neišlaidauja ir pati juos perka gana retai, nes mylintis vyras mėgsta juos dovanoti. „Pati papuošalus perku retai, nes juos dažniausiai padovanoja vyras. Jeigu nebent prireikia kažko konkretaus derinimui prie įvaizdžio, tada įsigyju, tačiau tikrai neišlaidauju“, – patikina.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Paklausta apie ypatingiausią savo papuošalą, Monika išskyrė jų kelis: „Man brangiausi  – sužadėtuvių žiedas ir sužadėtuvių proga vyro dovanotas pakabukas-širdelė. Šie papuošalai kelia labai gražius sentimentus ir aš juos labai branginu.“

Parodoje moteris turėjo progą apžiūrėti briliantus, vertus milijono eurų. Ar Monika norėtų turėti tokį tarp savųjų papuošalų?  „Kaina man visai nesvarbi, kas iš to, kad paskui su tuo daiktu bus baisu net į gatvę išeiti?“ – šyptelėjo penktą mėnesį besilaukianti M.Šedžiuvienė. 

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Dviguba šventė

„PREMIÈRE“ galerija per du gyvavimo dešimtmečius papuošė ne vieną garsią šalies porą vestuviniais žiedais, moteris – spindinčiais sužadėtuvių žiedais, koljė, auskarais, o vyrus – jiems skirtais unikaliais, moderniais ir klasikiniais juvelyriniais meno kūriniais.

 

Juvelyrikos namams nuo pat jų įkūrimo vadovauja savininkas ir kūrybos direktorius Vytautas Jonutis. Menininkas ir verslininkas pasakoja, kad parodai buvo ruošiamasi visus metus ir naujausia kolekcija yra verta nepaprasto pristatymo ir žmonių susidomėjimo. Negana to, šįmet juvelyrikos galerija sostinės senamiestyje švenčia 5 metų jubiliejų.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Būtent todėl ir norėjome sukviesti mūsų juvelyrikos mylėtojus ir pristatyti jiems kai ką reikšmingo ir amžino. Neskubėjome ir labai stengėmės, kad kūriniai atitiktų ne tik naujausias juvelyrikos dizaino ir konstrukcijos tendencijas, bet ir šiandieninių mūsų klientų lūkesčius ir dvasią. Neabejoju, kad daugiausiai dėmesio sulauks unikalūs ir prabangūs mūsų kuriami žiedai, judantys aplink savo ašį“, – pasakojo V.Jonutis, savo įkurtiems juvelyrikos namas vadovaujantis ne tik keliose prestižinėse Vilniaus vietose, bet ir Rygoje, Šiauliuose ir Mažeikiuose.

Jubiliejinė paroda bus atvira visiems lankytojams iki gruodžio 5 d., 11 – 19 valandomis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai