Kūdikio besilaukianti M.Vžesniauskaitė pasidalijo fotosesijos akimirkomis iš jachtos

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-18 15:45
Prieš savaitę buvusi olimpietė dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė (37) pranešė, kad pavasarį jiedu su mylimuoju, 68-erių britų milijardieriumi Johnu Caudwellu, sūpuos pirmagimį.

Šią žinią pora pranešė interviu metu žurnalui „Hello“. Tiesa, akimirkomis, kuriose užfiksuotas laukimo džiaugsmas, pora dalytis neskubėjo. Trečiadienio popietę Modesta socialiniuose tinkluose paviešino nuotraukas, kuriose matyti apvalėjantis pilvukas. 

„Gražiausiems gyvenimo dalykams turi ateiti laikas. Mes su Johnu Caudwellu laukiame berniuko! 21-ąją nėštumo savaitę jaučiuosi kuo puikiausiai”, – rašė moteris.

Britų verslininkas Johnas Caudwellas jau turi penkias atžalas iš prieš tai buvusių santykių. Vyriausiai jo dukrai Rebekah – 40 metų, o jauniausiai atžalai Jacobi – 16. Žinoma sportininkė Modesta Vžesniauskaitė iš praeitos santuokos taip pat augina vaiką – aštuonmetį sūnų Leonardą.

„Manau, kad visą gyvenimą ieškojau tokio vyro, kaip Johnas. Man nereikia prabangos, tik žmogaus, kuriuo galėčiau pasitikėti ir kuris mane gerbia. Johnas man visa tai suteikia. Man patinka mūsų gyvenimas, kuris primena nuotykį, mes labai laimingi. Jis man – viskas, todėl nekantrauju susilaukti mudviejų kūdikio“, – prieš savaitę interviu metu žurnalui „Hello“ kalbėjo M.Vžesniauskaitė.

„Labai nekantrauju. Dauguma vyrų mano, kad jų tėvystės vargai užsibaigia sulaukus 50-ties, tačiau man prieš akis nusimato dar daug smagių įvykių, todėl reikia geros savijautos bei sveikatos. Prisidėsiu prie kūdikio auginimo viskuo, kuo tik galėsiu, kaip ir tuomet, kai gimė kiti mano vaikai. Labai laukiu visų tų magiškų momentų pasikartojimo“, – teigė J.Caudwellas. 

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Irmanto Gelųno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Irmanto Gelųno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Dosnus verslininkas, prieš 20 metų įsteigęs labdaros organizaciją, siekdamas pagerinti sergančių ir neįgalių vaikų gyvenimą, auklėdamas kitas savo atžalas skiepijo norą padėti kitiems. Jis planuoja perduoti tas pačias vertybes ir pavasarį gimsiančiam sūnui, rašo „Hello“. 

„Noriu, kad jis jaustų socialinę sąžinę ir atsakomybę, kad pasaulis būtų geresnis“, – teigė Johnas Caudwellas, dėl savo 1,73 mlrd. eurų vertės turtų kasmet atsiduriantis „Sunday Times“ turtingiausių žmonių sąrašuose.

Naujausi straipsniai