Kūdikio besilaukianti Liucina Rimgailė: „Man pasisekė – savęs riboti nereikia“

Liucina Rimgailė / „Alla Prema Photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Greit mama tapsianti „Liu Patty“ desertinės įkūrėja Liucina Rimgailė (32) – nėščioji, kuria tikriausiai norėtų būti dauguma. Septintąjį mėnesį kūdikio besilaukianti verslininkė nestokoja optimizmo, naktiniai valgymo priepuoliai jos nekankina, dėl priaugtų kilogramų ji nesijaudina, o būsimam kūdikiui kraitelį pasidžiaugia surinkusi vos per savaitę.

Artimiausiu metu prasidės oficialios Liucinos motinystės atostogos, kurioms ji sako esanti nusiteikus. 

„Aštuonerius metus dirbau tikrai intensyviai, kartais net juokiuosi, kad vos ne 24 valandas per parą, todėl dabar visai džiaugiuosi manęs laukiančiomis atsitraukimo nuo „Liu Patty“ veiklos dienomis bei būsima motinyste. Mano komanda kuo puikiausiai darbuojasi pati, na, o aš jei kažką ir darysiu, tiesiog iš to norėjimo palaikyti pulsą“, – portalui Žmonės.lt pasakoja Liucina.

Pirmagimio laukimas ypatingas laikas, tačiau Liucina neslepia jį pergyvenanti gan įprastu ritmu. Aišku, įvairios nuotaikos palydi ir ją, to juk neišvengia nė viena nėščioji.

„Turiu pripažinti, kad praėjusiais mėnesiais jaučiau energijos pliūpsnį, kaip man ir buvo žadėta. Visi sakė – antrajam trimestrui yra būdinga tokia būsena. Tikrai atrodė, jog galiu kalnus nuversti. Dabar kartais jaučiuosi kaip pirmą semestrą – norisi anksčiau nueiti miegoti. Žinoma, nėra taip, jog kankintų bloga nuotaika ar savijauta, bet svoris kitoks, apsukos lėtėja, todėl ir poilsio norisi daugiau. Manau, panašios patirtys yra pažįstamos kiekvienai moteriai“, – pasakoja L.Rimgailė.

Liucina Rimgailė / „Alla Prema Photography“ nuotr.

Kalbant apie nėštumo metu daugumai klausimų keliančią mytybą, Liucina išduoda, kad keisčiausi įgeidžiai jos nekankina, priešingai – būna, jog vakarais valgyti ji iš viso nenori. 

„Anksčiau su seserimi net kalbėdavome, kad jau kai lauksimės,  priaugsime nuo 25 iki 30 kilogramų. Istoriškai taip tiesiog buvo mūsų šeimoje, bet po laukimosi laikotarpio pradžios, kai vieną savaitę norisi bulvyčių lazdelių, o kitą akimirką bandelių, atrodo it ranka viską nuėmė. Pirmąsias dvylika savaičių tikrai netrūko keistenybių, tačiau jos greit pradingo“, – Žmonės.lt atvirauja Liucina.

Dabar ji sako besimaitinanti kaip įprastai.

„Šiuo klausimu man labai pasisekė, nes nereikia savęs riboti ir kankintis. Kai kuriais atvejais, net derėtų man kažkokių produktų daugiau sunaudoti, tačiau aš nelabai ir įsvaizduoju, kaip galėčiau persivalgiusi dar kažką dėti į burną.“

Liucina išduoda dabar drauge su vyru Tadu pasijuokianti, jog šis laukiasi kartu.

„Pas Tadą net pastebimi tam tikri mitybos pasikeitimai. Būna, vyras drauge su manimi jaučia kažkokius negalavimus. Dabar dažniau mane sudrausmina, nenori, jog persitempčiau. Pavyzdžiui, kai jaučiau tą anksčiau apkalbėtą energijos pliūpsnį, ėmiau pertvarkyti namus. Vyras tuomet susirūpino, paprašė nurimti ir neleido tiek daug dirbti“, – pasakoja Liucina.

Liucina Rimgailė / „Alla Prema Photography“ nuotr.

Paklausta apie kūdikio kraitelį, moteris atvirauja ilgai apie jį negalvojusi ir niekur neskubėjusi. Tiesa, viena iš jos charakteriui būdingų savybių – jei jau imtis ko, tai – šimtu procentų, būtent todėl Liucina kūdikio kambario daiktus surado gana greitai.

„Man kirba ir būna neramu, jei kažko nepabaigiu. Jei nupirkau vieną daiktą, pagalvojau apie vaiko kambarį, tai ir visus kitus nupirksiu. Pradėjau nuo lentynos, pažiūrėjau, kad reikia lovytės, kilimo ir taip viskas susidėliojo. Apie reikalingiausius dalykus ligoninėje taip pat jau pamąsčiau ir dabar jaučiu, kad pimajam mėnesiui esu pasiruošusi. Paskui, galvoju, žiūrėsime – gi ne karo metas“, – šypsosi Liucina.

Moteris džiaugiasi, jog kūdikio drabužėlių ji gavo ir iš geros draugės, kuri padovanojo gražių bei kokybiškų apdarų. 

„Dėl pandemijos ir dabartinės situacijos stengiuosi nesibaiminti. Dirbau nuotoliniu būdu ir gyvenimas ėjo įprasta linkme. Jautriausias momentas – kūdikio atėjimas į šį pasaulį, bet aš it karys – viskam po truputį ruošiuosi. Galimai Tadas gimdyme nedalyvaus ne tik dėl nuolatos besikeičiančių taisyklių, bet ir dėl darbo, todėl su tuo jau esu susitaikiusi“, – pasakoja Liucina.

Ramiai į viską reaguojanti verslininkė džiaugiasi neseniai įvykusia fosesija ir sako, kad svarbiausia ypatingais gyvenimo momentais – nepamesti geros nuotaikos bei į viską žvelgti pozityviai.

„Mano labai gera draugė Ala Budrienė dar praeitą vasarą pasiūlė pasidaryti portretą. Kaip tik žydėjo lubinai ir įvyko graži fotosesija. Po kurio laiko ji paklausė, ar norėčiau įsiamžinti ir rudenį. Pasidarėme nuotraukų auksinių lapų apsuptyje. Bičiulė netrukus inicijavo ir žiemišką fotosesiją, kuria džiaugiausi, todėl jai pasiūlius nusifotografuoti pavasarį – tikrai neatsisakiau. Palaukėme, kol pražydo magnolijos Vilniaus botanikos sode ir užbaigėme fotografijų ciklą – susirašėme septintą ryte ir nuvažiavome ten įamžinti kelių kadrų“, – pasakoja Liucina.

Liucina ir Tadas Rimgailos (45 nuotr.)
+39
Skaitykite daugiau