Kūdikio besilaukianti komikė Amy Schumer prakalbo apie sudėtingą nėštumą

Amy Schumer / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-16 14:52
Kūdikio besilaukianti komikė bei aktorė Amy Schumer atskleidė, kad sutrikus sveikatai jai neseniai teko atsigulti į ligoninę. Pasirodo, moteris į ligoninę vyko dėl stipraus pykinimo.

Dėl sudėtingo nėštumo A. Schumer netgi atšaukė keletą savo stand up pasirodymų Teksase. 

Apie tai, kad teko apsilankyti pas gydytojus A. Schumer pranešė socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

„Aš ir kūdikis esame sveiki“, – skelbė ji. Amy taip prisipažino, kad antras nėštumo semetras jai ypatingai sunkus. Komikė padėkojo daktarams ir seselėms už priežiūrą ir atsiprašė gerbėjų dėl atšauktų pasirodymų. 

Apie tai, kad netrukus sulauks pirmagimio garsenybė pranešė spalio mėnesį. Tiesa, tai jį padarė neįprastu būdu. 

Amy paprašė draugės, žurnalistės Jessicos Yellin, kad nėštumo žinomis pasidalytų „News Not Noise“ šalia jos rekomendacijų prieš ateinančius rinkimus.

Šalia išvardytų kandidatų, paskutinėje eilutė buvo parašyta: „Aš laukiuosi – Amy Schumer“.

A. Schumer socialiniame tinkle taip pat pasidalijo neseniai žinias apie nėštumą paskelbusių Meghan Markle ir princo Harry nuotrauka, kurioje jų veidus komikė pakeitė savo ir sutuoktinio C. Fischerio atvaizdais.

Vasario vidury Amy netikėtai ištekėjo už garsaus virtuvės šefo Chriso Fischerio (38), su kuriuo susitikinėjo vos tris mėnesius (ankstesnis romanas su baldų dizaineriu Benu Hanischu truko pusantrų metų). Komikės sutuoktinis – savo srities žvaigždė, receptų knygos „Beetlebung Farm Cookbook: A Year of Cooking on Martha’s Vineyard“ („Beetlebung ūkio valgių gaminimo knyga. Kulinarijos metai Martos Vynuogyne“) autorius bei restorano „Beach Plum“, kuriame mėgsta lankytis Barackas ir Michelle Obamos, savininkas.

Vestuvės buvo gana kuklios – išnuomotame name Malibu susirinko 80 svečių. Tarp jų buvo tokios žvaigždės kaip Jennifer Lawrence, kurią Amy vadina geriausia drauge, Jennifer Aniston, Jake’as Gyllenhaalas – sakoma, jis ir supažindino jaunikį ir nuotaką.

Naujausi straipsniai