Kūdikio besilaukianti „Inži“ mados namų įkūrėja Ingrida Naujokė tapo modeliu: pristato šventines sukneles

Ingrida Naujokė/„Sitiart Photorgaphy“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-04 15:10
Nenuostabu, jog dėl bene visame pasaulyje paskelbto karantino mūsų visų kasdienybė pasikeitė: dauguma verslų sustojo, nebevyksta kultūriniai renginiai, gyvenimo ritmas nebeteka mums įprasta vaga. Ingrida Agnietė Naujokė, dar kitaip žinoma kaip „Inži“ mados namų įkūrėja ir dizainerė, ne tik nenustojo kurti, tačiau pakreipė šį sudėtingą tarpsnį sau naudinga linkme. Nors nedirbo audinių parduotuvės ir dėl uždarytų valstybių sienų jų nebuvo įmanoma atsivežti iš svetur, dizainerė nesustojo ir prisipažino: „Supratau, kad be kūrybos negaliu“.

Karantinas privertė sustoti, atsigręžti į save bei atrasti visiškai naujų kūrybinių idėjų. Įkvėpimui kliūtimi netapo vis didėjantis pilvukas, ir nors dirbti nėštumo metu yra sunku, tačiau kūrybinis instinktas išliko kur kas stipresnis. Laikas su savimi, kūdikio laukimas ir be galo mylimas darbas dizainerę privertė daug plačiau apsvarstyti kur link eina šiuolaikinis pasaulis bei kokią žinutę norėtųsi siųsti, o tai galiausiai privedė prie tvarios mados idėjos. Kolekcija ne tik draugiška gamtai, tačiau ir klientams – suknelės siūlomos itin patraukliomis kainomis. Ingrida-Agnietė antram gyvenimui prikėlė visus salone likučiais laikytus audinius ir dekoro elementus. „Nėriniai, karoliukai, juostelės, audinių atraižos – viskas ką galėjau rasti salone karantino metu. Nieko naujo nepirkau", – apie procesą atviravo „Inži“ mados namų įkūrėja.

„Inži“ šventinių suknelių kolekcija/„Sitiart Photorgaphy“ nuotr.
„Inži“ šventinių suknelių kolekcija/„Sitiart Photorgaphy“ nuotr.

Visai neseniai dizainerė pristatė vestuvinių suknelių kolekciją, o dabar pasaulį išvys naujoji ir išskirtinė „karantininė kolekcija“, skirta neatšauktoms vasaros ir rudens šventėms. Visos suknelės itin puošnios, moteriškos, nuo švelniausių pastelinių iki sodresnių, ryškiaspalvių tonų. Jos puikiai tiks artėjančioms gražiausioms metų progoms: vestuvėms, krikštynoms, išleistuvėms ar ištaigingam gimtadieniui.

„Inži“ šventinių suknelių kolekcija/„Sitiart Photorgaphy“ nuotr.
„Inži“ šventinių suknelių kolekcija/„Sitiart Photorgaphy“ nuotr.

Ingridos-Agnietės kūrybą galima atpažinti visai nesunkiai, nes ji turi savitą, itin moterišką ir švelnų braižą. Kolekcijose dominuojantys pagrindiniai kūrybos elementai yra gėlės, turinčios tiesioginę nuorodą į pačios dizainerės moters grožio suvokimą. Jos yra trapios, tyros ir tuo pačiu be galo gražios, todėl nuo jų neįmanoma atitraukti akių. Nepaisant simbolikos išlaikymo, ši kolekcija turi vieną ryškų išskirtinumą – ji įvairiaspalvė.

Šiuolaikiniame pasaulyje visiems ieškant pokyčių keičiasi ir dizainerė, todėl jos teigimu ryškių spalvų suknelės simbolizuoja naują gyvenimo etapą. Vasarą gėlės pražysta pačiomis gražiausiomis spalvomis, ir būtent tai Ingrida-Agnietė norėjo perteikti savo kūriniuose. Visiškai išeidama iš komforto zonos ji sukūrė nuotaikingą kolekciją, kurioje kiekviena suknelė atspindi savo vardą. Mėlynoji pavadinta Rugiagėlės vardu, žalioji – Rūtos, raudona – Aguonos, švelni rausva ir rusva – Alyvų, sodri rožinė – Lubinų, o baltos – Ramunių.

„Inži“ šventinių suknelių kolekcija/„Sitiart Photorgaphy“ nuotr.
„Inži“ šventinių suknelių kolekcija/„Sitiart Photorgaphy“ nuotr.

Visos kolekcijos suknelės pasiūtos iš lengvai krintančių audinių, tad perteikia šiltojo metų laiko nuotaiką ir savitą emociją. Kolekcijos fotosesijoje pati Ingrida vilki būtent baltą suknelę, kuri atspindi moteriškumą, motinystę ir naująjį pradą. Šis pakilus laukimo laikotarpis pasufleravo idėją ir pačios kolekcijos fotosesijos vietai. Ingrida-Agnietė pasirinko Babtyno -Žemaitkiemio dvarą, kuris ypatingas ne tik savo autentiškumu, jaukia aplinka ar gera aura, tačiau ir pažymi dizainerės tėčio kilmę. Tai lyg prisilietimas prie savųjų šaknų ir noras giminės istoriją perduoti ateities kartoms, kas dar labiau įprasmina šią neeilinę kolekciją. Istorinis dvaro paveldas, tuo pačiu, puikiai pabrėžia romantišką suknelių stilių ir mintimis nukelia keliomis epochomis atgal į karališkuosius laikus, kur viskas taip pasakiška ir stebuklinga.

Temos:
Stilius

Naujausi straipsniai