Kūdikio besilaukianti Dovilė Filmanavičiūtė: „Aš noriu būti supermama“

Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-01 16:12
„Aš truputėlį išsigandus, truputėlį panikos kamuojama, truputėlį kamuojama klausimų ar aš tikrai sugebėsiu? Tiesą pasakius, aš sunkiai įsivaizduoju, ar gali būti didesnė prasmė gyvenime, negu žinoti, kad tuoj būsi mama”, – LRT laidoje „Gyvenimas” atvirai prisipažįsta pirmagimio besilaukianti dainininkė ir visuomenininkė Dovilė Filmanavičiūtė.

Laukimu garsi moteris gyvena paskutinį mėnesį – netrukus juodu su ilgamečiu širdies draugu Aurimu ant rankų sūpuos sūnų. „Ne, neapsivertė gyvenimas visai, tikrai nebuvo mums tai staigmena, mes tikrai apie tai jau kurį laiką kalbėjomės, čia irgi sulaukiu kartais klausimo iš savo virtualių draugių dažniau – ar greitai gaunasi ir kaip čia taip padaryt. Tai noriu tik pasakyt, kad vėlgi reikia tiesiog namuose daug meilės, atsipalaidavimo, džiaugsmo. Ir mes tikrai nebuvom iš tų porų, kurios kažkaip labai stengėsi ir „dirbo darbą” – tikrai apie tai kalbėjom, visiškai nenustebino nėštumas manęs. Aišku, netikėtumo akimirkų buvo, nes gi vakar dar vakare šampaną su austrėm valgėm, o pirmadienį ryte sužinojau, kad jau man reikės truputėlį pailsėt nuo savo gurmaniškų pomėgių“, – atvirauja Dovilė.

Dovilė Filmanavičiūtė
Dovilė Filmanavičiūtė

D. Filmanavičiūtę daugelis žino ne tik kaip vokalistę, besislepiančią po Miss Sheep slapyvardžiu, socialiniams tinklams išgyvenant tikrą aukso amžių 32 metų moteris daugeliui pažįstama dėl savo skambių ir kartais net įžūlių pasisakymų viešoje erdvėje. Tokia be užuolankų rėžiama tiesa dažnai sulaukia ne tik palaikymo už drąsą, bet ir pasipiktinimo bangos. Apie nėštumą ji taip pat kalba nesaldindama žodžių, todėl kartais susilaukia internautų kritikos, nors paklausta, ar gimus kūdikiui pati nebijo tapti supermamyte, prisipažįsta, kad to visai nebijotų: „Man atrodo, kad kažkas labai piktas paėmė sąvoką „supermama“ ir iš jos padarė kažkokį baubą, ir dabar atrodo, kad kai tu vadini moterį supermama, tai tu ją įžeidi kažkaip. Arba tu ją žemini. Aš noriu būti supermama. Aš noriu būti ta supermama, kuri visų pirmiausia nesiorientuos į naujus žaislus, naujus daiktus, brangius drabužius. Aš noriu būti ta supermama, kuri orientuosis į vaiko pasaulėžiūros kūrimą. Apskritai, aš turbūt noriu pradėti nuo meilės – nuo didžiulės meilės, kad tas vaikas visąlaik būtų pilnas įspūdžių, pilnas kažkokio tarpusavio supratimo ir išklausytas, kad mama visą laiką bus laiminga dėl to, kad ji visų pirma bus išsipildžius kaip asmenybė, kad jinai galės užsiiminėti sau miela veikla, bet visą laiką žinoti, kad yra kažkur va čia šalia žmogus, kuriam reikia ranką paduoti ir su juo pabūti. Man atrodo, tai yra būti supermama“, – laidoje kalba Dovilė.

Richardas Jonaitis ir Jovita Balčiūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Richardas Jonaitis ir Jovita Balčiūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Antrasis laidos pasakojimas kviečia į tolimą egzotinę kelionę. LRT laidų vedėjas Richardas Jonaitis su žmona, aktore Jovita Balčiūnaite praėjusių metų pabaigoje leidosi į didžiausią savo gyvenimo nuotykį. Neseniai susituokusi garsi pora atsisakė darbų Lietuvoje, sostinėje išnuomojo savo butą, nereikalingus drabužius paaukojo labdarai, kompiuterį padovanojo neturtingai šeimai, draugams surengė atsisveikinimo vakarėlį ir leidosi į metus truksiantį nuotykį. Žurnalistas ir aktorė nusprendė apkeliauti Australiją, Naująją Zelandiją, Vanuatu ir Okeanijos salas. „Kada, jei ne dabar“, – tada juokėsi pora, į kelią pasiėmusi ir filmavimo kamerą. Richardas su kolega LRT televizijoje Žičkumi sukirto rankomis, kad užfiksuotais įdomiausiais vaizdais, nuotykiais, kelyje sutiktų žmonių ir po pasaulį išsiblaškiusių lietuvių istorijomis jis dalijasi su laidos „Gyvenimas” žiūrovais.

Dovilės Filmanavičiūtės pirmagimio laukimas ir nepaprasta Richardo Jonaičio šeimos kelionė – 19.30 val. LRT laidoje „Gyvenimas” su Edvardu Žičkumi.

Naujausi straipsniai