K.Stewart – atvirai apie santykius su R. Pattinsonu: meilę slėpė, kad niekas jos neatimtų

Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-04 16:54
Aktoriai Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas susitikinėti pradėjo per romantiškosios juostos „Saulėlydis“ filmavimą. Penkerius draugystės metus pora savo santykius saugojo nuo viešumos. Net ir pasibaigus jų meilei, Kristen su Robertu apie tai nekalbėjo, tačiau visai neseniai žinoma moteris pakeitė nuomonę ir prakalbo apie daug klausimų kėlusią draugystę.

Kristen ir Robertas susitikinėjo nuo 2008 iki 2013 metų. Praėjus keleriems metams po santykių pabaigos, Kristen „Harper‘s Bazaar“ papasakojo, kodėl savo meilę taip slėpė nuo aplinkinių.

„Su Robu mes nežinojome, ką daryti. Neturėjome pavyzdžio kaip elgtis. Atvirai visiems pasakoti nenorėjome, bet nesuvokėme, koks turėtų būti balansas tarp viešo ir privataus gyvenimo.“

Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Spalio mėnesio žurnale garsi aktorė prisipažino, kad daug kas iš jųdviejų buvo beširdiškai atimta. Juk vos pasirodžius pirmajam filmui apie vampyrą Edvardą (akt. Robertas Pattinsonas) ir jo mylimają Belą (akt. Kristen Stewart), du niekam anksčiau nematyti veidai tapo vieni populiariausių Holivude.

„Viskas iš mūsų buvo imama, todėl santykiai atrodė vienintelis dalykas, kurį galime pasilikti sau ir niekam neduoti“, – kalbėjo Stewart.

„Norėjau mėgautis gyvenimu, tačiau pasirinkau gynybą. Saugoti savo santykius bet kokiu būdu. Taip darydama aš viską aplinkui sugrioviau. Nejau negalima išeiti į viešumą su žmogumi, su kuriuo draugauji? Negalima duoti interviu apie jūsų santykius?“

Anot garsios aktorės, vėliau ji šios klaidos kartoti nepanoro ir pradėjusi susitikinėti su merginomis, nusprendė savęs į jokius rėmus nesprausti. Kristen atsisakė kalbėti apie savo lytinį potraukį. Moteris savęs nelaiko nei lesbiete, nei biseksuale.

„Mums visiems yra skirta vieta. Kur? Aš nežinau. Evoliucija – keistas dalykas – esame dviprasmiški“, – teigė Stewart.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai