Kšištofo ir Tatjanos Lavrinovičių šeimoje gimė ketvirtas vaikas – pora sulaukė sūnaus

Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičius su vaikais / Asmeninio albumo ir I.Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-12 11:37
Krepšininko Kšištofo Lavrinovičiaus (41) ir jo žmonos Tatjanos Lavrinovič (35) šeimoje jau krykštauja naujagimis – porai gimė ketvirtoji atžala.

Lavrinovičių šeimoje šiuo metu – itin džiugios nuotaikos: sutuoktiniai sulaukė šeimos pagausėjimo – Žmonės.lt žiniomis, balandžio 12 dieną Vilniaus gimdymo namuose Tatjana pagimdė sūnų.

„Žmona ir vaikelis jaučiasi labai gerai, viskas įvyko pagal planą. Kol kas žmona dar neparvežta į palatą, laukiu žinių, kada jau parveš ir galėsiu nueiti pasimatyti. Kol kas mačiau tik vaikelio nuotrauką, labai laukiu susitikimo“, – Žmonės.lt sakė K.Lavrinovičius.

Sūnus Danielių (13) ir Dominyką (11) bei dukterį Emily (7) auginantys Kšištofas ir Tatjana dėl vardo jauniausiajai atžalai  diskutavo iki pat jo gimimo – prieš kurį laiką Žmonės.lt kalbinta Tatjana juokėsi, kad virė aršios diskusijos ir visi siūlė savo variantus, tačiau prieiti prie bendro pasirinkimo – sudėtinga.

Net jau ir gimus sūnui Kšištofas Žmonės.lt atskleidė, kad šeima vis dar neapsisprendė, kurį vardą suteikti vaikeliui. „Dėl vardo vis dar abejojame, galbūt šiandien, tik vėliau, jau apsispręsime“, – sakė jis.

Tatjana Lavrinovič
Tatjana Lavrinovič

Kad šeimoje gims trečiasis sūnus pora žinojo anksti – dar praėjusių metų pabaigoje Tatjana Žmonės.lt atskleidė laukiamo kūdikio lytį.

„Tiesą sakant, gal kiek labiau ir norėjau berniuko – kai jau turiu du berniukus ir mergaitę, pastebėjau, kad man lengviau būtent su berniukais, kažkaip tiesiog paprasčiau“, – su šypsena tąkart netikėtai prisipažino T.Lavrinovič.

Tuo tarpu Kšištofas gal kiek labiau svajojo sulaukti antros dukters, tačiau svarbiausia, anot Lavrinovičių, kad vaikas būtų sveikas, o šie pamąstymai – tik retoriniai.

Vyras troško didelės šeimos

Moteris atviravo, kad šis nėštumas – labai lauktas ir planuotas, tačiau neslėpė, kad didžiausias iniciatorius šeimos pagausėjimui buvo būtent vyras.

„Prašė prašė ir priprašė, – juokėsi prieš keletą mėnesių kalbinta Tatjana. – Šiaip vaikai irgi labai laukia naujo šeimos nario, pati taip pat jaučiuosi rami ir laiminga. Nėštumas nesunkus, tyrimai geri. Tiesa, buvau jau kiek pamiršusi šį etapą, kai keičiasi kūnas, visgi laukiausi net prieš septynerius metus.“

Moteris prisipažino, kad šeimoje jau augant trims vaikams, nėštumui tiek dėmesio negalėjo skirti, kaip kad pirmiesiems kartams, kuomet buvo fiksuojamas kiekvienas kūdikio judesys ar panašūs laukimo niuansai. Vaikų ugdymas vyksta nuotoliniu būdu, kas irgi reikalauja įsitraukimo ir mamos dėmesio, tad, sako Tatjana, tik spėk suktis.

Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai su vaikais / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai su vaikais / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Ar šeima buvo pasiruošusi šiam iššūkiui – juk ketvirtas vaikas reiškia dar daugiau šurmulio namuose, atsakomybės, o ir dėmesį reikės dalinti visam būriui atžalų?

„Visiškai to nebijau. Net nevadinčiau to sunkumais. Matau, kaip jaunos merginos, kurios pagimdo pirmą vaiką, guodžiasi, kad nebeturi sau laiko – nežinau, ar su metais ateina tas suvokimas ir ramybė, kad tai yra normalu ir nereikia dėl to nervuotis? Bus to laiko, užteks jo viskam.

Visiškai nesijaudinu, kad atsiradus kūdikiui nepamiegosiu vieną, antrą naktį – na, tai gal trečią jau pamiegosiu? Nejaučiu ir to dažno būsimų mamų nerimo dėl pieno – bus kaip bus: galėsiu maitinti – maitinsiu, nebus pieno – tikrai dėl to neįvyks tragedija. Manau, reikia išlaikyti ramybę ir sveiką protą“, – anksčiau yra sakiusi Tatjana.

Žmonės.lt primena, kad 2020-ųjų birželį pora minėjo 14-ąsias vestuvių metines – jiedu susituokė Vilniaus santuokų rūmuose 2006 metais. Kšištofas tuo metu žaidė Kazanės „Unikis“ krepšinio klube. Vestuvių dieną poros liudininkais tapo Kšištofo brolis Darjušas su žmona Edita. 

Naujausi straipsniai