Krūtų makiažas: putliname krūtinę

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-14 11:15
Į putlią moters krūtinę krypsta ne tik vyrų, bet ir mūsų pačių, dailiosios lyties atstovių, akys. „Na ir pasisekė gi jai!“ – pagalvoja ne viena mūsų išvydusi tokį seksualų vaizdelį. Tačiau ką daryti, jei gamta neapdovanojo kai kurių moterų B ar C dydžio krūtine? Į pagalbą jums skuba kosmetikos priemonės ir kelios makiažo gudrybės.

Yra marios įdomių, įmantrių ir net sunkių būdų padidinti krūtinę: pradedant nuo vatos, paslėptos liemenėlėje, ir baigiant šiandien itin populiariu silikonu. O štai mūsų Ji24.lt redakcija siūlo jums, brangiosios, labai paprastą ir nesukelsiantį didelio galvos skausmo  metodą – krūtinės modeliavimą bronzantu (beje, jei norite, galite naudoti ir specialius kontūravimo šešėlius).

Reikės atlikti tik TRIS nesudėtingus žingsnelius!

1 žingsnis. Nedideliu skaistalų teptuku porą kartų brūkštelėkite per bronzantą, kuris turėtų būti 1–2 atspalviais tamsesnis už natūralią jūsų odos spalvą, ir pieškite linijas tarp krūtų esančioje zonoje. Pagal formą jūsų „piešinys“ turėtų priminti raidę Y.

2 žingsnis. Kad vizualiai krūtys atrodytų gerokai putlesnės, paimkite į rankas biriąją arba kremo konsistencijos spindesio suteikiančią priemonę (anglų k. highlighter) ir tepkite išilgai viršutinės krūtų dalies – taip išryškinsite jų apvalumus.

3 žingsnis. Teptuku išsklaidykite ryškias linijas. Tarp bronzanto ir spindesio suteikiančios priemonės pasistenkite išgauti tolygų perėjimą. Paskui subtiliai perbraukite savo darbo rezultatą biriąja pudra. Kad efektas būtų dar įspūdingesnis, profesionalūs vizažistai rekomenduoja naudoti pudrą, turinčią blizgių dalelių. Štai ir viskas! Krūtų makiažas jau atliktas.

Kai kurios garsenybės padailina krūtų formą ir dydį grožio skalpeliu, tačiau yra ir tokių kurios išmaniai naudojasi vizažo triukais.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Ji24.lt

Naujausi straipsniai