„Krokodilų medžiotojo“ S. Irwino šeima tęsia jo pradėtus darbus: išgelbėjo 90 tūkst. gyvūnų

Robert, Terri ir Bindi Irwinai/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-08 14:53
„Krokodilų medžiotoju“ praminto gamtininko Steve'o Irwino (1962–2006) šeima tęsia jo pradėtus darbus ir gelbėja gyvūnus. Steve'o dukra Bindi kartu su mama ir broliu jau išgelbėjo daugiau nei 90 tūkst. į nelaimę patekusių gyvūnų. Tarp jų – ir nuo milžiniškų gaisrų Australijoje nukentėję gyvūnai.

Socialiniuose tinkluose Bindi patvirtino, kad Irwinų šeimos įkurtame ir jiems priklausančiam zoologijos sodui „Australia Zoo“ bei gyvūnų ligoninei pavojus negresia. 

„Kai Australiją niokoja tokie baisūs gaisrai, man širdis plyšta matant, ką praranda žmonės ir gyvūnai. Tad norėjau pranešti, kad šalia „Australia Zoo“ ir kitų mūsų saugomų teritorijų gaisrų nėra. Mes esame saugūs, – rašė Bindi. – Mūsų laukinės gamtos ligoninėje šiuo metu yra kaip niekada daug darbo. Dabar oficialiai esame išgydę daugiau kaip 90 tūkst. gyvūnų“.

Bindi Irwing patikino, kad ši gyvūnų ligoninė yra įkurta jos tėvo Steve'o ir skirta jos močiutei, Steve'o mamai.

„Laukinių gyvūnų kliniką mano tėvai dedikavo mūsų nuostabiajai močiutei. Mes ir toliau saugosime jos atminimą, kovodami už laukinių gyvūnų teises ir jų išgelbėjimą.“

Steve'o dukra prisiminė, kad būtent jis buvo tas žmogus, kuris visą savo laiką ir jėgas skyrė laukinės gamtos išsaugojimui.

„Tėtis visą savo gyvenimą praleido sunkiai dirbdamas, kad apsaugotų laukinę gamtą, o ypač Australiją. Norėčiau, kad dabar jis būtų šalia ir duotų mums patarimų. Žinau, kad jo dvasia su mumis ir tikiu, kad kartu padarysime viską. Jis mumis didžiuosis.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai