„Krokodilų medžiotojo“ dukra Bindi Irwin tapo mama: susilaukė primagimės

Bindi Irwin ir Chandleris Powellas su dukra bei Stevas Irwinas su šeima / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-26 14:25
Legendinio „Krokodilų medžiotojo“ Steve’o Irwino dukra Bindi Irwin tapo mama – kartu su vyru Chandleriu Powellu susilaukė pirmagimės.

Šią žinią Bindi Irwin paskelbė socialiniuose tinkluose, kartu pasidalindama ir pirmąja bendra šeimos nuotrauka su naujagime.

„Kovo 25 diena, 2021 metai. Švenčiame dvi mano gyvenimo meiles. Su pirmosiomis vestuvių metinėmis ir mūsų gražios dukters gimimu, mano mylimas vyre“, – rašė Bindi.

Žinomo gamtininko dukra atskleidė ir pirmagimės vardą – Grace Warrior Irwin Powell. Tiesa, šis vardas turi ypatingą reikšmę. Grace – tai vardas, priklausęs Bindi prosenelei. Pora taip pat norėjo pagerbti ir  a.a. gamtininką, tėvą Steve’ą Irwiną, todėl pasirinko garsios šeimos pavardę bei žodį, reiškiantį „kovotoją“ – Warrior Irwin.

„Nėra žodžių, apibūdinančių begalinę meilės meilę savo mielai mergaitei. Ji pasirinko puikią dieną gimti, o mes jaučiamės nepaprastai palaiminti“, – pridūrė Bindi Irwin.

Portalas Žmonės.lt primena, kad Bindi Irwin ir Chandlerio Powello vestuvių ceremonija įvyko kovo mėnesį, Australijos zoologijos sode, kurį aštuntajame dešimtmetyje atidarė jos seneliai ir iki šiol valdo Irwinų šeima.

Vestuvės įvyko vos kelias valandas prieš tai, kai Australijos vyriausybė uždraudė dideles vestuves visoje šalyje, kad būtų užkirstas kelias plisti koronavirusui. Kadangi Bindi motina Terri ir jos brolis Robertas gyvena šalia zoologijos sodo, jie galėjo dalyvauti ceremonijoje, nepaisant šio įstatymo.

„Mes surengėme nedidelę ceremoniją ir aš ištekėjau už savo geriausio draugo. Šiuo metu nerandu žodžių apsakyti meilės ir tyrumo jausmo savo širdyje. Šią gražią dieną planavome beveik metus ir turėjome viską pakeisti, kadangi vestuvėse negalėjo dalyvauti mūsų artimieji ir draugai“, – socialiniame tinkle Instagram rašė Bindi.

Naujausi straipsniai