„Krokodilų medžiotojo“ dukra Bindi Irwin laukiasi pirmagimio

Kairėje: Bindi Irwin ir Chandleris Powellas / Dešinėje: Stevas Irwinas su Bindi Irwin / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-11 15:01
Vos prieš penkis mėnesius ištekėjusi „Krokodilų medžiotojo“ Steve'o Irwino dukra Bindi Irwin (22) kartu su sutuoktiniu, aplinkosaugininku Chandleriu Powellu (23) laukiasi pirmagimio. Šią žinią Australijos televizijos žvaigždės dukra paskelbė socialiniuose tinkluose.

Džiugia naujiena Bindi Irwin pasidalijo savo socialinio tinklo Instagram paskyroje.

„Chandleris ir aš džiaugiamės galėdami pranešti, kad laukiame savo pirmagimio. Mums garbė pasidalinti su jumis šia ypatinga gyvenimo akimirka. Nors esu savo pirmajame nėštumo trimestre, labai noriu, kad būtumėte šio gyvenimo etapo dalimi nuo pat pradžios“, – į gerbėjus kreipėsi 22-metė mergina.

Bindi Irwin ir Chandleris Powellas/Socailinių tinklų nuotr.
Bindi Irwin ir Chandleris Powellas/Socailinių tinklų nuotr.

„Negalėjome laukti, kol pasidalysime naujienomis, nes ši nuostabi būtybė jau dabar tapo svarbiausia mūsų gyvenimo dalimi. Jūsų palaikymas reiškia mums labai daug“, – pridūrė ji.

Kartu su įrašu B.Irwan pasidalijo nuotrauka, kurioji ji ir jos sutuoktinis Chandleris pozuoja apsirengę Australijos zoologijos sodo uniformomis. Tiesa, jų rankose pastebima ir mažesnio dydžio uniforma, skirta vaikui.

Portalas Žmonės.lt primena, kad Bindi Irwin ir Chandlerio Powello vestuvių ceremonija įvyko kovo mėnesį, Australijos zoologijos sode, kurį aštuntajame dešimtmetyje atidarė jos seneliai ir iki šiol valdo Irwinų šeima.

Vestuvės įvyko vos kelias valandas prieš tai, kai Australijos vyriausybė uždraudė dideles vestuves visoje šalyje, kad būtų užkirstas kelias plisti koronavirusui. Kadangi Bindi motina Terri ir jos brolis Robertas gyvena šalia zoologijos sodo, jie galėjo dalyvauti ceremonijoje, nepaisant šio įstatymo.

„Mes surengėme nedidelę ceremoniją ir aš ištekėjau už savo geriausio draugo. Šiuo metu nerandu žodžių apsakyti meilės ir tyrumo jausmo savo širdyje. Šią gražią dieną planavome beveik metus ir turėjome viską pakeisti, kadangi vestuvėse negalėjo dalyvauti mūsų artimieji ir draugai“, – socialiniame tinkle Instagram rašė Bindi.

Naujausi straipsniai