Krivickų šeima džiaugiasi stiprėjančiu sūnumi: „Šiandien turėjo būti tikrasis jo gimtadienis“

Kristupas Krivickas su šeima / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-21 15:41
Kristupo Krivicko šeima darosi vis laimingesnė ir po truputį gali atsipalaiduoti. Sekmadienį turėjo būti tikrasis sūnaus Augusto gimtadienis. Šia proga šeima pasidžiaugė, kad sūnus sparčiai auga ir stiprėja.

Turėjęs gimti rugpjūčio mėnesį, Kristupo Krivicko sūnus į pasaulį pasibeldė gerokai per anksti – berniukas gimė gegužės 26 dieną, sverdamas vos 1350 gramus.

Krivickų šeima džiaugiasi, nes sekmadienį, kada turėjo būti tikrasis sūnaus gimtadienis, Augustas sveria jau 3326 gramus.

Sūnaus nuotrauka K.Krivickas pasidalino ir su Žmonės.lt skaitytojais.

Feisbuke jis rašė: „Šiandien turėjo būti tikrasis mūsų sūnaus gimtadienis! Na, bet likimas lėmė taip, kad viskas įvyko kiek kitaip...Ta proga dalinuosi šia ypatingai mums džiaugsminga nuotrauka. Atrodytų, kas čia tokio... Tik nepaprastai tikslios svarstyklės ir mažas kūdikėlis...ir skaičiai. Atrodytų, vėlgi, tik paprasti skaičiai 3326... Bet mums jie reiškia labai daug! Jie reiškia, kad mūsų Augustėlis, kuris jau visas mėnuo gyvena nebe ligoninėje, o namuose, yra sotus, sveikas ir laimingas! Auga ponulis kaip ant mielių! Ačiū lialiuko mamai Jurgitai už begalinę meilę, rūpestį ir atsidavimą mūsų šeimai ir mūsų mažiausiajam Augustėliui! Su gimtadieniu, sūneli!“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Kristupas Krivickas su žmona Jurgita gegužės pabaigoje sūnų pakrikštijo ligoninėje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kristupo Krivicko šeima džiaugiasi: anksčiau laiko gimęs sūnus sparčiai stiprėja

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai