Kritikos strėlės Williamui ir Catherine: kliuvo už tai, kad leido sūnui George'ui ledais šerti šunį

Princas George'as / Matt Porteous nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienį britų karališkieji rūmai išplatino naujas trečiąjį gimtadienį švenčiančio princo George'o nuotraukas, tačiau greta susižavėjimo ir liaupsių berniuko tėvai princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine sulaukė ir kritikos.

Jiems kliuvo už tai, kad sūnui leido šerti ledais savo augintinį, spanielių veislės šunį Lupo.

Gyvūnų teisių gynėjai suskubo karališkajai šeimai priminti, kad ekspertai nuolatos kartoja, jog šunys yra alergiški pieno produktams, įskaitant ir ledus, ir tai gali sukelti rimtų virškinimo problemų. Be to, cukraus turintys produktai, tokie kaip saldainiai ar šokoladas, yra nuodingi šunims ir netgi gali sukelti staigią mirtį.

„Niekada neduokite šuniui ledų. Blogiausiu atveju jis mirs, geriausiu – šuo suviduriuos!“ – „Twitter“ tinkle karališkosios poros neatsakingumu piktinosi vienas kritikas. Kitas komentatorius klausė: „Kodėl princas George'as bando nužudyti savo šunį duodamas jam baltojo šokolado „Magnum“ (ledus)?“

Princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine šuo Lupo / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Kitas komentatorius kategoriškai pareiškė, kad už tai, jog davė šuniui valgyti, kaip atrodo iš nuotraukos, saldžių ledų su baltojo šokolado glaistu, mažasis princas turėtų „sėsti į kalėjimą“.

Ekspertai perspėja, kad suaugę šunys nepajėgia virškinti pieno produktų, dėl to gali kilti rimtų virškinimo bėdų, kurių dažniausiai pasitaikanti – viduriavimas.

Princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine šuo Lupo / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Ne pelno siekiančios organizacijos „Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals“ atstovas portalui „MailOnline“ apie šį kilusį triukšmą sakė: „Miela, kad princas George'as bando atgaivinti savo šeimos šunį Lupo tokiu karštu oru. Bet mes patartume būti atsargiems duodant šunims maistą, skirtą žmonėms, nes kai kurie produktai, tokie kaip šokoladas, gali būti labai nuodingi šunims, o pieno produktus jie labai sunkiai virškina. Vietoje (žmonėms skirtų) ledų, siūlytume užšaldyti ledo su šunims skirtais ingredientais. Tokių ledų gaminimas vaikams gali būti labai smagus, o galutinis produktas yra ir saugus, ir skanus šuniui.“​

Princo George'o gimtadienio proga karališkieji rūmai išplatino naujas jo nuotraukas (4 nuotr.)
Matt Porteous nuotr.
+1
Skaitykite daugiau