Kritikos dėl atostogų Dubajuje sulaukusi Viktorija Siegel: „Tai – mano šeimos pasirinkimas“

Viktorijos Siegel atostogos Dubajuje
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-14 10:02
Saulėtame Dubajuje šiuo metu su sužadėtiniu Laurynu ir dukrele Nicole atostogaujanti influencerė, verslininkė Viktorija Siegel sulaukė kritikos dėl keliavimo karantino metu. Pati Viktorija kritikuojantiems turi ką atsakyti.

Šiuo metu Dubajuje su šeima saule ir puikiu oru besimėgaujanti V.Siegel su gerbėjais socialiniuose tinkluose dalijasi pavydą keliančiomis nuotraukomis. Vis dėlto ne visi Viktorijos sekėjai jos sprendimą keliauti karantino metu palaiko – moteris dėl to sulaukė ir kritikos strėlių.

„Žinot ką supratau, kad yra tokia kategorija žmonių, kurie niekaip negali susilaikyti neįžeidinėjant kitų, tiesiog jiems būtina tai padaryti, taip jie lyg realizuoja ir pamalonina save. Duok tik jiems progą ir mat lenda iš šešėlio pasireikšti“, – socialiniame tinkle į kritiką atsakė V.Siegel.

Viktorija Siegel / Asmeninio albumo nuotr.
Viktorija Siegel / Asmeninio albumo nuotr.

Mintį ji plėtojo toliau, patikindama, kad nėra taip, jog nesupranta pandemijos svarbos ir rizikos – laikosi visų numatytų taisyklių ir keliauja saugiai.

„Covid yra viso pasaulio nelaimė ir ne tik Lietuvoje karantinas bei griežta priežiūra. Jus net neįsivaizduojate kiek reikia praeiti patikrinimų, kiek reikia turėti dokumentų, kad galetum bent kiek pasidžiaugti saule. Tai yra mano šeimos pasirinkimas, keliauti ar ne. Tokį pat galite kiekvienas pasirinkimą padaryti. Jei būtų draudžiama tai daryti, niekas ir nekeliautų! Tai yra leidžiama, bet griežtai kontroliuojama.

Nejaugi iš tiesų pagal jus tiek daug žmonių yra kvailų, neatsakingų? Nes keliaujančių su šeimom tikrai yra daug. Kas turi galimybę – tas keliauja, bet laikydamiesi visų griežtų įstatymų. Niekuomet nedrįsau įžeisti žmogaus tik del to, kad jo pasaulėžiūra kitokia, nei mano, ir tai žinokite labai geras bruožas. Siunčiu jums tik geriausias emocijas ir spindulėlį šiltos saulės!“, – socialiniame tinkle rašė ji.

Vis dėlto kritika šeimos atostogų tikrai negadina: Dubajuje jie mėgaujasi saule, pasiplaukiojimais laiveliu, išskirtinėmis vakarienėmis bei naktiniu gyvenimu, o tuo tarpu mažajai Nicolei, šypsosi V.Siegel, didžiausią džiaugsmą kelia tai, kad per atostogas šiltuose kraštuose gauna ledų.

Naujausi straipsniai