Kristupui Krivickui gimė sūnus: „Vaikelis pasiprašė į mūsų pasaulį gerokai anksčiau numatyto laiko“

Jurgita ir Kristupas Krivickai su dukromis Atėne, Elada ir Fausta / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-27 17:18
Kristupas Krivickas su žmona Jurgita gerokai anksčiau nei planuota sulaukė šeimos pagausėjimo – tris dukras auginančiai porai gimė sūnus, praneša Žmonės.lt

Šia žinia K.Krivickas pasidalino socialiniame tinkle. Savo feisbuko paskyroje jis rašė:

„Ir džiaugsme, ir skausme...vakar, gegužės 26-ąją dieną, 21 valandą 45 minutės, Kauno klinikose mano žmona Jurgita pagimdė mūsų sūnų Augustą Krivicką.

Vaikelis pasiprašė į mūsų pasaulį gerokai anksčiau numatyto laiko...Tad gimė neišnešiotas (27 savaitė) sverdamas vos 1350 gramus.

Jurgita ir sūnus jaučiasi gerai... Žinoma, kiek tai yra įmanoma tokiomis aplinkybėmis. Šiuo metu mūsų sūnui yra teikiama intensyvi, visapusiška pagalba ir, žinoma, mes, kartu su Kauno klinikų gydytojais tikimės geriausio!

Sakau „ačiū“ visiems, kurie palaiko. Ačiū itin rūpestingam ir profesionaliam Kauno klinikų personalui, ačiū Kauno policijos pareigūnams, kurie padėjo skubant į ligoninę.

Tikime, kad ši, taip dramatiškai prasidėjusi, mūsų naujojo šeimos nario, sūnelio Augusto Krivicko gyvenimo kelionė, padedant gydytojų atidumui ir šeimos meilės ir tikėjimo galiai, sėkmingai įsibėgės, jis užaugs sveikas, stiprus ir taps geru, protingu ir laimingu žmogumi. Mylim tave, sūnau! Laikykis!“

Žmonės.lt primena, kad K.Krivickui žmoną rasti padėjo 2003 metų vasarą LNK televizijos surengtas realybės šou „Baras“. Šiame projekte dalyvavusi Jurgita Barasaitė netruko sužavėti laidos „Pavojinga zona“ vedėją.

Pora susituokė 2003 metų gruodžio 26-ąją ir švęsti medaus mėnesio išvyko į Maldyvų salas. Po 10 metų jiedu nusprendė atnaujinti santuokos įžadus ir pakrikštyti visas tris savo dukras – Atėnę, Eladą ir Faustą.

Dar laukdamasi Jurgita neslėpė, kad norėtų sūnaus, tačiau jei būtų gimusi dukra, džiaugsmas būtų buvęs ne ką mažesnis.

Kad laukia gimstant ketvirto vaiko, pora pranešė kovo mėnesį – gimdymo terminas buvo numatytas vasaros pabaigoje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dviguba Kristupo ir Jurgitos Krivickų šventė: atnaujinti santuokos įžadai ir trijų dukrų krikštynos​

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama