Kristupo Krivicko šeimai – geros žinios: „Diena, kai galėsim grįžti iš ligoninės, artėja!“

Kristupas ir Jurgita Krivickai ligoninėje prie sūnaus / „Facebook“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-17 21:30
Kristupas Krivickas džiaugiasi, kad gegužės 26-ąją, gerokai anksčiau nei numatyta, gimęs jųdviejų su žmona Jurgita sūnus Augustas jaučiasi daug geriau.

Praėjus trims savaitės po vaiko gimimo, K.Krivickas pranešė, kad sūnaus būklė sparčiai gerėja ir jau artėja laikas, kai su visa šeima galės palikti ligoninę ir grįžti į namus.

„Lygiai prieš 37 metus, 1979 – ųjų vasara. Man 4,5 mėn. Tuo tarpu mano sūnui Augustui šiandien sukako labai labai mums svarbios 3 savaitės! Vaikinas jaučiasi gerai, laikosi tvirtai, daug valgo, miega ir kiekvieną dieną geromis naujienomis apie savo būklę pradžiugina visą mūsų šeimą!

Diena, kai galėsim pasitikti mylimą mamytę ir žmoną Jurgitą su Augustėliu grįžtančius namo iš ligoninės nors ir labai pamažu, bet artėja! Su gimimo diena, sūnau!“, – socialiniame tinkle rašė K.Krivickas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kristupui Krivickui gimė sūnus: „Vaikelis pasiprašė į mūsų pasaulį gerokai anksčiau numatyto laiko“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Gimus sūnui Augustui, K.Krivickas pranešė apie sunkią naujagimio būklę: „Ir džiaugsme, ir skausme..., gegužės 26-ąją dieną, 21 valandą 45 minutės, Kauno klinikose mano žmona Jurgita pagimdė mūsų sūnų Augustą Krivicką.

Vaikelis pasiprašė į mūsų pasaulį gerokai anksčiau numatyto laiko...Tad gimė neišnešiotas (27 savaitė) sverdamas vos 1350 gramus.

Tikime, kad ši, taip dramatiškai prasidėjusi, mūsų naujojo šeimos nario, sūnelio Augusto Krivicko gyvenimo kelionė, padedant gydytojų atidumui ir šeimos meilės ir tikėjimo galiai, sėkmingai įsibėgės, jis užaugs sveikas, stiprus ir taps geru, protingu ir laimingu žmogumi. Mylim tave, sūnau! Laikykis!“

TAIP PAT SKAITYKITE: Kristupas Krivickas pakrikštijo gerokai anksčiau gimusį sūnų, jis jau kvėpuoja be aparato

Krivickai apie tai, kad laukia gimstant ketvirto vaiko, pranešė kovo mėnesį – gimdymo terminas buvo numatytas vasaros pabaigoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai