Kristupo Krivicko šeima džiaugiasi: anksčiau laiko gimęs sūnus sparčiai stiprėja

Kristupas ir Jurgita Krivickai su vaikais / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-17 16:25
Kristupas Krivickas džiaugiasi, kad gegužės 26-ąją, gerokai anksčiau, nei numatyta, gimęs jųdviejų su žmona Jurgita sūnus Augustas sparčiai stiprėja. Sekmadienį žinomas vyras pranešė, kad sūnus jau perkeltas į motinos palatą.

Džiugiomis naujienomis K.Krivickas pasidalijo savo „Facebook“ tinklo paskyroje. Čia jis rašė:

„Pirmasis toks mūsų visų susitikimas! Sūnelis jau gyvena palatoje pas mamą! Kai gali paliesti, palaikyti už rankytės, girdėti gugavimą ir burzgimą, pakutenti, pakalbinti ir pamatyti pirmąją sūnelio šypseną! Laimingos sesutės – pirmą kartą galėjo apkabinti broliuką ir palaikyti jį ant rankų, laiminga ir mamytė, pagaliau matydama visus savo vaikučius kartu, saugius ir sveikus, laimingas ir tėvelis, matydamas, kaip Augustėlis užaugo ir sustiprėjo, ir grožėdamasis pagaliau iš laimės vėl besišypsančia mylima žmona Jurgita! Visi už vieną – vienas už visus!“

Žmonės.lt K.Krivickas sakė, kad sūnus į motinos palatą perkeltas savaitgalį.

„Dabar jau nuolat kontaktas, buvimas kartu. Aišku, sunku, bet kai matomas toks rezultatas, akivaizdus pagerėjimas... Jau visas lėliukas iš gležno ankstuko. Todėl ir mamai šiek tiek lengviau su ta didžiule atsakomybe, nuovargiu tvarkytis“, – kalbėjo jis.

Gydytojai Krivickams žada, kad jei vaiko sveikata ir toliau taip gerės, tada jau rugpjūčio pradžioje mažylis galės keliauti namo.

„Aišku, įkvepia ir tas matomas finišas, – išleidimas į namus. Tai teikia jėgų mobilizuotis, išmokti atlikti tai, ką reikia, ligoninėje ir ruoštis kelionei namo“, – kalbėjo K.Krivickas pabrėždamas, kaip smarkiai Krivickų šeimos nariai vieni kitų pasiilgo: vaikai mamos, jis – žmonos, mama – vaikų, vyro.

Žmonės.lt primena, kad Kristupas Krivickas su žmona Jurgita šeimos pagausėjimo sulaukė gerokai anksčiau, nei planuota. Gegužės pabaigoje tėvai sūnų pakrikštijo ligoninėje.

„Facebook“ nuotr.
„Facebook“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama