Kristupas Krivickas švenčia svarbią pergalę: „Sūnus turės eiti tuo keliu“

Kristupas Krivickas - juodojo diržo savininkas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-05 15:34
Žurnalistas, prodiuseris Kristupas Krivickas (38), jei taip galima teigti, žengė didelį žingsnį absoliutaus tobulumo link. Vyro pasiekimų sąraše – juodasis kiokušin karatė diržas.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tai ir tikra šventė namuose – Kristupas su žmona Jurgita (34) augina dukras Atėnę (12), Eladą (9) ir Faustą (6) bei vienerių metų sūnų Augustą.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Su pertraukomis treniruojuosi nuo 1993 metų, intensyviai atnaujinau veiklą 2011-aisiais. Kai manęs klausia, ar nevėlu pradėti, atsakau, kad aš esu gyvas pavyzdys – niekada nevėlu pradėti keliauti savo tikslo link“, – sakė Kristupas.

Dabar juodas diržas, o kas toliau?

„Šis kelias neturi pabaigos. Yra pirmas, antras, trečias danas – ir taip toliau, aukso juostelės ant juodojo diržo, žyminčios nueitą kelią. Kuo toliau - tuo sunkiau. Tobulėjimo kelias begalinis. Matau tame didžiulę prasmę – mano vaikai suvoks, kad niekas gyvenime nėra padėta ant lėkštutės, tikslo reikia siekti savo jėgomis, nuosekliai, – įsitikinęs Kristupas. – Su žmona tarp mudviejų – toks nebylus susitarimas: dukrų to kelio link nevesiu, bet sūnus privalės lankyti kiokušin karatė treniruotes. Tegul jis netaps stipriu sportininku, bet tai jam padės tapti geresniu žmogumi tikrai“.

Kristupas Krivickas džiaugiasi ne tik asmenine pergale, jis didžiuojasi, kad kiokušin karatė labai populiarus užsiėmimas Lietuvoje. Tai ne tik sportas – tai gyvenimo filosofija, tai vertybės, kurios svarbios kiekvieno žmogaus gyvenime.

Garsus vyras savo įspūdžiais pasidalijo ir socialiniame tinkle: „Juodasis kyokushin karate diržas – iškovotas. Ilgi metai nuolatinių treniruočių, beveik pusmetį trukęs itin intensyvus pasiruošimas (beveik šeši pastarieji mėnesiai kasdienių treniruočių) daug jėgų pareikalavusi vasaros stovykla (kurioje visą savaitę po tris pusantros valandos treniruotes kasdien) ir sėkmingai išlaikytas kol kas sunkiausias gyvenime egzaminas (kelias valandas trukęs karate technikos, fizinės ištvermės ir kovinis išbandymas) Tiesiogine to žodžio prasme – IŠKOVOTAS juodasis diržas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Man tai labai svarbus ir reikšmingas pasiekimas šiame kelyje. Dabar laukia nauji, dar sunkesni iššūkiai. Nes – lengvas kelias, ne mūsų kelias! Osu! Ačiū šeimai už palaikymą, mokytojams, 5 DAN meistrams Pauliui Klapatauskui ir Valiui Rudžiui už žinias ir parengimą, treneriams Vytautui Cėplai (2 DAN) ir Martai Sokolenko (3 DAN) už kelio pradžioje paklotus tvirtus pamatus, Kyokushin karate federacijos garbės prezidentui Romui Vitkauskui už įkvėpimą ir palaikymą einant šiuo keliu. Osu!“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai