Kristupas Krivickas su žmona Jurgita išrinko sūneliui dvigubą vardą

Kristupas Krivickas su šeima/ Teodoro Biliūno ir asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-18 08:31
Kristupo ir Jurgitos Krivickų namuose – begalinė laimė. Balandžio 5-ąją penktojo vaikelio susilaukusi pora jau dvi savaites džiaugiasi su kūdikiu grįžę namo. Trečiadienio vakarą laiminga pora socialiniuose tinkluose atskleidė ir mažylio vardą.

Vaikeliui šeima suteikė dvigubą vardą ir pavadino jį Kristupu Dovydu. Laimingas tėtis pasidalijo jauniausiojo sūnaus nuotrauka ir papasakojo, kodėl parinko tokį vardą. 

„Apsisprendėme. Sūnų pavadinome – Kristupas Dovydas Krivickas! Tesuteikia šie vardai stiprybės, tesaugo nuo gyvenimo išbandymų, tesuteikia laimės sėkmės ir prasmės sūnaus gyvenimo kelyje! Kristupas reiškia – „Kristaus nešėjas“, Dovydas reiškia – mylimas. Krivickas reiškia – mano sūnus,“ – prie nuotraukos rašė Kristupas Krivickas. 

null

null

Laidoje „Ant bangos“ žinomas vyras tikino, kad Jurgita jaučiasi labai gerai. 

„Iš Jurgitos veido sklinda laiminga ramybė. Visi miega ir išsimiega, – sakė K. Krivickas. – Vaikutis labai ramus.“

Vardą pora sugalvojo vos tik sužinojo, kad tai bus berniukas. Ir jį pasirinko neatsitiktinai.

„Augustas gimė trim mėnesiais per anksti, todėl norėjosi kažkaip jį apsaugoti ir suteikti tarsi tam tikrą simbolį. Tad sekant ta pačia tradicija, savo vardą perduodu ir sūnui,“ – laidoje kalbėjo K. Krivickas.

Antrą vardą sūnui išrinko Jurgita. 

„Jis man pasirodė labai tvirtas, retas. O ir vardo reikšmė atitiko mūsų norimas reikšmes,“ – pasakojo vyras.

Apie tai, kad Kristupas Dovydas išvydo pasaulį K. Krivickas taip pat pranešė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. 

„Šiandien, balandžio 5-ąją dieną, 10 valandą 11 minučių Vilniuje, Santaros klinikų akušerijos skyriuje, sklandžiai ir laimingai gimė mūsų su Jurgita sūnus! Mūsų taip lauktas penktasis vaikas! Daug buvo nerimo, daug pastangų ir rūpesčio, kad šį kartą viskas įvyktų laiku ir laimingai. Taip ir įvyko! Mama ir mažylis jaučiasi puikiai! Nuoširdžiai dėkojame visiems Santaros klinikų akušerijos ir ginekologijos centro gydytojams, kurie nuo pat pradžių itin profesionaliai ir dėmesingai rūpinosi ir prižiūrėjo Jurgitos nėštumą. Ypatingas AČIŪ daktarei Danutei Lištvanienei! Skyriaus vedėjui Romoaldui Juršėnui, akušerei Laima Plungienei! Sūnus gimė didelis, stiprus ir sveikas! Svoris – 3990 gramų, ūgis – 55 cm! Esame laimingi! Galite sveikinti!“ – rašė laimingas tėtis.

Žmonės.lt primena, kad šeima augina keturis vaikus: Atėnę, Eladą, Faustą bei Augustą.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai