Kristupas Krivickas su žmona Jurgita džiaugiasi naujagimiu: „Jau namuose“

Jurgitos ir Kristupo Krivickų šeimos atostogos Nidoje / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-07 19:31
Kristupo ir Jurgitos Krivickų namuose – laimė. Penktadienį penktojo vaikelio susilaukusi pora jau džiaugiasi su kūdikiu grįžę namo.

„Mažylis jau namie“, – socialiniame tinkle žmonos ir sūnaus nuotrauka pasidalijęs rašė K. Krivickas. 

Penktasis Kristupo ir Jurgitos sūnus gimė penktadienio rytą. Džiugiomis naujienomis socialiniame tinkle pasidalijo pats K. Krivickas.

„Šiandien, balandžio 5-ąją dieną, 10 valandą 11 minučių Vilniuje, Santaros klinikų akušerijos skyriuje, sklandžiai ir laimingai gimė mūsų su Jurgita sūnus! Mūsų taip lauktas penktasis vaikas! Daug buvo nerimo, daug pastangų ir rūpesčio, kad šį kartą viskas įvyktų laiku ir laimingai. Taip ir įvyko! Mama ir mažylis jaučiasi puikiai! Nuoširdžiai dėkojame visiems Santaros klinikų akušerijos ir ginekologijos centro gydytojams, kurie nuo pat pradžių itin profesionaliai ir dėmesingai rūpinosi ir prižiūrėjo Jurgitos nėštumą. Ypatingas AČIŪ daktarei Danutei Lištvanienei! Skyriaus vedėjui Romoaldui Juršėnui, akušerei Laima Plungienei! Sūnus gimė didelis, stiprus ir sveikas! Svoris – 3990 gramų, ūgis – 55 cm! Esame laimingi! Galite sveikinti!“ – rašė laimingas tėtis.

Žmonės.lt primena, kad šeima augina keturis vaikus: Atėnę, Eladą, Faustą bei Augustą.

Naujausi straipsniai