Kristupas Krivickas pakrikštijo gerokai anksčiau gimusį sūnų, jis jau kvėpuoja be aparato

Kristupas ir Jurgita Krivickai ligoninėje prie sūnaus / „Facebook“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-29 10:26
Kristupas Krivickas sekmadienio rytą pasidalijo puikiomis žiniomis – gerokai anksčiau nei planuota gimęs sūnelis jau jaučiasi geriau.

„Geros žinios!!! Vakar, Kauno klinikose pakrikštijome savo sūnų Augustą ir jis jau pradėjo kvėpuoti pats, be specialaus aparato pagalbos. Gydytojai sako, kad tai labai svarbus ir didelis pasiekimas. Vyras visos šeimos vardu nuoširdžiausiai dėkojo visiems (ne)pažįstamiems žmonėms, kurių palaikymą jautė ir gerus žodžius su stiprybės linkėjimais skaitė. AČIŪ JUMS!“, – socialiniame tinkle paskelbė K.Krivickas.

Žmonės.lt primena, kad Kristupas Krivickas su žmona Jurgita šeimos pagausėjimo sulaukė gerokai anksčiau nei planuota.

Anksčiau K.Krivickas pranešė apie sūnui teikiamą intensyvią, visapusišką pagalbą: „Žinoma, mes, kartu su Kauno klinikų gydytojais tikimės geriausio“, – prieš kelias dienas vylėsi jis.

Augina keturis vaikus

Žmonės.lt primena, kad K.Krivickui žmoną rasti padėjo 2003 metų vasarą LNK televizijos surengtas realybės šou „Baras“. Šiame projekte dalyvavusi Jurgita Barasaitė netruko sužavėti laidos „Pavojinga zona“ vedėją.

Pora susituokė 2003 metų gruodžio 26-ąją ir švęsti medaus mėnesio išvyko į Maldyvų salas. Po 10 metų jiedu nusprendė atnaujinti santuokos įžadus ir pakrikštyti visas tris savo dukras – Atėnę, Eladą ir Faustą.

Dar laukdamasi Jurgita neslėpė, kad norėtų sūnaus, tačiau jei būtų gimusi dukra, džiaugsmas būtų buvęs ne ką mažesnis.

Kad laukia gimstant ketvirto vaiko, pora pranešė kovo mėnesį – gimdymo terminas buvo numatytas vasaros pabaigoje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dviguba Kristupo ir Jurgitos Krivickų šventė: atnaujinti santuokos įžadai ir trijų dukrų krikštynos​

15min.lt

Naujausi straipsniai

Kepta dorada / Skaitytojos nuotr.

Reklama