Kristinos Ivanovos sužadėtinis Aleksandras Brokas varžysis dėl „Emmy“ apdovanojimo

Aleksandras Brokas ir Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-13 08:30
Grupės „Magnit“ lyderės Kristinos Ivanovos sužadėtinis, kino prodiuseris ir režisierius Aleksandras Brokas džiaugiasi sulaukęs dėmesio iš tarptautinių „Emmy“ apdovanojimų organizatorių – jo kurtas dokumentinis filmas „Begalinis koridorius“ pretenduoja varžytis dėl prestižinio prizo.

„Tai visų pirma džiaugsmas už savo šalį, už Lietuvą. Norisi, kad tas vardas skambėtų. Todėl nejaučiu to individualaus džiaugsmo, jis toks labiau patriotinis. Tai – ne mano vieno, o visos komandos darbas. Sukūrėme projektą, kuriuo galima didžiuotis“, – Žmonės.lt sakė A.Brokas.

Iš už Atlanto atkeliavusiomis geromis žiniomis Aleksandras Brokas pasidalijo ir savo „Facebook“ paskyroje.

„Brangus dalyvi, ačiū už „Begalinio koridoriaus“ pasiūlymą į 2016-ųjų tarptautinių „Emmy“ apdovanojimų konkursą. Jūsų paraiška yra patvirtinta ir oficialiai pateikta vertinimui dėl patekimo į dokumentikos kategoriją“, – tokį džiugų laišką gavo Aleksandras Brokas iš „Emmy“ konkurso organizatorių.​

Pasaulinė filmo premjera buvo surengta Britų kino akademijoje, o patį filmą įgarsino ne vieną prestižinį apdovanojimą pelnęs britų aktorius Jeremy Johnas Ironsas. Todėl jei sąžiningai, kaip sako A.Brokas, apie apdovanojimą pasvajojo ir dabar, – juk stipri komanda lemia labai daug.

„Pats pripažinimas buvo staigmena, tačiau tuo pačiu suvokiu, jog į tai buvo įdėta daug darbo. Todėl sakyti, kad nesitikėjome, būtų neteisinga“, – Žmonės.lt kalbėjo A.Brokas.

Komisija dar vertins „Begalinį koridorių“ kartu su kitais pateiktais filmais ir vėliau bus atrinkti keli patys geriausi, kurie ir bus nominuoti „Emmy“ apdovanojimui.

Aleksandro Broko režisuotas ir prodiusuotas filmas „Begalinis koridorius“ („Endless Corridor“) pasakoja apie tragiško likimo Chodžaly miestelio dramą bei ją išgyvenusiųjų likimus prabėgus dviem dešimtmečiams.

Žmonės.lt primena, kad šis lietuvių kurtas filmas sulaukė jau nemažai įvertinimų užsienyje: pernai birželį filmas buvo įvertintas kaip geriausias Jungtinėse Amerikos Valstijose vykusiame konkurse „The Accolade Global film Competition“; liepą Aleksandras Brokas atsiėmė apdovanojimus Madride, kur buvo įvertintas už geriausią režisieriaus darbą ir geriausią dokumentinį filmą; lapkritį Tarptautiniame Milano filmų festivalyje jis pelnė apdovanojimą už geriausią montažą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai