Kristinos Ivanovos sužadėtinis Aleksandras Brokas – „Magnit“ vadovaujamo Tauragės choro prodiuseris

Kristina Ivanova ir Aleksandras A.Brokas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-31 09:30
Nors „Chorų karų“ scenoje dalyvių pasirodymai trunka vos keletą minučių, jiems chorai ruošiasi ne vieną savaitę, be to, prisireikia būrio profesionalų pagalbos, kurie taip ir nepasirodo TV kadre. Viena didžiausių komandų laidoje gali pasigirti Tauragės krašto „Auksinis“ choras, vadovaujamas merginų grupės „Magnit“. Į sceną dainininkus išlydi būrys savo srities žinovų, tarp jų ir „Magnit“ lyderės Kristinos Ivanovos sužadėtinis – verslininkas ir prodiuseris Aleksandras Brokas.

Savo sceniniais kostiumais, originaliomis kūrinių aranžuotėmis ir pasirodymų choreografija išsiskiriantis „Auksinis“ choras neslepia – vien grupės „Magnit“ merginų pastangų taip atsakingai pasiruošti pasirodymui tikrai nebūtų gana. Todėl į būrį subūrė skirtingų sričių profesionalus: choristų kostiumais rūpinasi Diana Vapsvienė, kūrinių aranžuotėmis – Karolis Šliažas, choreografija – Kristina Burneikienė. 

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.

Maža to, kol kas televizijos žiūrovams vos dusyk pasirodęs tauragiškių choras jau turi ir prodiuserį. Šias pareigas užima „Magnit“ lyderės K.Ivanovos sužadėtinis, verslininkas Aleksandras Brokas. 

Kaip Žmonės.lt sakė K.Ivanova, prisijungti prie choro veiklos kolektyvas sutarė bendrai: „Mums buvo labai svarbu, kad visų mūsų darbą apjungtų žmogus su patirtimi ir polėkiu. Visi susėdome ir nusprendėme, kad Aleksandro mums labai reikia.“

Kaip A.Brokas chorui pasitarnauja? „Visa mūsų komanda, visas choras labai pasitiki Aleksandru. Jis profesionalas, turintis didelę patirtį. Jis žino, ko reikia scenoje, kaip turi atrodyti šou. Aleksandro mums reikia ne tik tada, kai sprendžiame, kas ir kaip turi atrodyti, bet ir kai reikia chorą užvesti, įkvėpti. Mums gera ir lengva dirbti kartu“, – sakė K.Ivanova.

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.

O paklausta, kaip sekasi dirbti kartu su mylimuoju, atlikėja tikina nesklandumų išvengianti. „Trinties tikrai nėra. Mes darome savo darbą, o Aleksandras – savo. Jis ateina tada, kada mums jo reikia. Jis savo laiką labai skaičiuoja, todėl kai padeda mums, tai labai vertiname... Mūsų gretose tvyro labai gera, draugiška atmosfera“, – sakė ji.

Ir tai, kad su sužadėtiniu kartu ir namuose, ir darbe, K.Ivanovai visai netrukdo. Juk kai ir ji, ir mylimasis, tokie darbingi ir užsiėmę, kiekviena kartu praleista akimirka yra maloni: „Juk esame labai užimti žmonės... Aš, pavyzdžiui, be „Chorų karų“ turiu daug darbo su grupe „Magnit“, taip pat studija „Kristina“, kitais projektais... Aleksandras irgi užimtas, tik dirba labiau ne Lietuvos rinkai. Jis daug keliauja.“ 

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai