Kristinai Navickaitei pageidaujant jos ir Mindaugo Mickevičiaus byla toliau bus nagrinėjama uždaruose posėdžiuose

Teismo posėdis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Astra Petkūnaitė
Publikuota: 2013-04-18 10:03
Ketvirtadienį Vilniaus apylinkės teisme toliau buvo nagrinėjamas jau beveik metus besitęsiantis teisintis ginčas tarp buvusių mylimųjų choreografės Kristinos Navickaitės-Tinos ir dainininko Mindaugo Mickevičiaus-Mino. Garsi moteris kaltina buvusį savo širdies draugą šmeižtu ir prašo jį patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Taikinamajame posėdyje ketvirtadienį pasirodė abiejų pusių atstovai su savo advokatais. Teismas buvo skyręs laiko porai taikiai išspręsti konfliktą, tačiau Mino advokatė Ona Vitartienė ankstesniuose teismo posėdžiuose teigė, kad Tinos pasiūlytos taikos sąlygos netenkina dainininko, nes jose reikalaujama sumokėti 70 tūkst. litų ir nutraukti visas teisines procedūras prieš ją.

Situacija nepasikeitė ir šiame taikinamajame posedyje. K.Navickaitės-Tinos advokatė teigė, kad laikas pereiti prie bylos nagrinėjimo iš esmės.

„Buvo pateiktas pasiūlymas dėl galimos taikos ir su Mindaugu Mickevičiumi, ir, kiek man yra žinoma, jis nesutiko. Tad nebėra prasmės būti taikinimo stadijoje, reiktų pereiti prie bylos nagrinėjimo iš esmės, kad būtų apklausti nukentėjusiosios liudytojai“, – teismo posėdyje teigė advokatė.

Tolimesnė teismo posėdžio eiga pakrypo į K.Navickaitės-Tinos kaltinimų sąrašą. Jame buvo išvardytos TV laidos ir straipsniai, kuriuose, pasak jos, Mino ją apšmeižė.

„Mes turime absoliučias abejones. Mes turime žinoti, kuo mes kaltinami, kad galėtume gintis. Baudžiamoji atsakomybė tai ne juokas. Galbūt pasiūlys buitinius įrašus Kristina Navickaitė pasižiūrėti“, – kalbėjo O.Vitartienė.

Tuo tarpu Tina atsikirto, kad jokių įrašų žiūrėti nesiūlo. Kilus ginčui ir neaiškumams dėl pateiktų duomenų dėl galimo šmeižto, K.Navickaitė-Tina ir jos advokatė buvo paprašytos juos patikslinti.

Ne vienas garsios moters advokatės teiginys sukėlė Mino ir jo gynėjos šypsenas ar net nuostabą. K.Navickaitė-Tina ir jos advokatė taip pat teismui norėjo pateikti keletą dokumentų dėl pradėtų bylų tarp buvusių mylimųjų, vieną – dėl bylos, vykstančios Klaipėdoje, kitą – dėl Vilniaus prokuratūroje pradėtos dar vienos šmeižto prieš Tiną bylos. Teisėjas abu prašymus atmetė, teigdamas, kad ieškinys prieš Mino negali būti traktuojamas kaip jį neigiamai charakterizuojantis, mat vyras nėra pripažintas kaltu.

Galiausiai, K.Navickaitės-Tinos advokatė taip pat pateikė dar vieną prašymą – bylą nagrinėti uždarame posėdyje. Tiesa, teisėjas ir šį kartą nesuprato kaltinančios pusės teiginio, mat toks prašymas teismui nebuvo pateiktas. „Kaip supratau, uždaro posėdžio bus prašoma prieš teismo posėdį, tačiau to nebuvo padaryta. Galime atsisukti įrašą“, – teigė teisėjas.

Visgi, siekiat išvengti žalos ir apsaugoti asmeninio gyvenimo detales, K.Navickaitė-Tina ir jos advokatė teisėjo paprašė bylą nagrinėti uždarame posėdyje.

Tuo tarpu kita pusė laikėsi kitos nuomonės. „Čia nebus skelbiama jokių intymių ar turtinių dalykų. Mickevičius pasilieka atviras, ne jokių užkulisinių minčių, teismo posėdžiuose gali dalyvauti nors visos Lietuvos ir užsienio žiniasklaida“, – savo ginamojo poziciją išsakė O.Vitartienė.

Teisėjas, įvertinęs prašymą, jį tenkino ir visą likusią bylą nagrinėti uždaruose posėdžiuose.

Kaunasi ir dėl turto

Praėjusį antradienį Klaipėdos apygardos teisme įvyko dar vienas posėdis, kuriame buvusi pora bandė pasidalyti namą, esantį Slengiuose, Klaipėdos rajone. Mino iš buvusios savo gyvenimo draugės prašo priteisti nekilnojamojo turto bei daiktų, kurių bendra vertė siekia per 250 tūkst. litų.

Dainininkas su advokate sutiko ieškoti kompromisų, nors anksčiau nepriėmė Tinos siūlytų sąlygų.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai