Kristina Zmailaitė TV eteryje uždainavo kartu su dukra Barbora

Kristina Zmailaitė su dukra Barbora / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-05 20:02
Velykinėje „Chorų karų“ laidoje staigmenų netrūko: dainavo ne tik chorai, bet ir šou vedėjai, komisijos nariai. O vertintoja Kristina Zmailaitė uždainavo ne viena – scenoje pasirodė su dukra Barbora.

Apie velykinę „Chorų karų“ laidą skaitykite čia. Joje susikovė šeši šou tebedalyvaujantys chorai: Kauno „Plieninis“ choras ir jo generolai – grupė „Thundertale“, Tauragės krašto „Auksinis“ choras ir jo generolės – merginų grupė „Magnit“, Jonavos „Pavasario“ choras su generolu Arvydu Vilčinsku, Panevėžio choras „Vanilinis dangus“ ir jo generolas Virgis Valuntonis, Šiaulių choras „Chameleonas“ su Laura Remeikiene ir ypatingasis choras „Feniksas“, vedamas Stano.

Vakaro metu chorai ir jų generolai atliko lietuviškus hitus, kuriuos interpretavo savaip: „69 danguje“, Džordanos Butkutės, Nedos, Kąstyčio Kerbedžio, „B‘avarijos“, Arvydo Vilčinsko kūriniai.

Specialų pasirodymą atliko komisijos narė dainininkė Kristina Zmailaitė. Akompanuojant smuikams ir kolegai maestro Vytautui Lukočiui, K. Zmailaitė uždainavo kartu su dukra Barbora. Mama ir dukra atliko dainą „Pirmos žibuoklės“, scenoje jos pasirodė vilkėdamos kreminės spalvos sukneles.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai