Kristina Tarasevičiūtė tapo dailiojo čiuožimo čempiono Aido Reklio drabužių kolekcijos modeliu

Kristina Tarasevičiūtė / Kolekcijos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-19 19:00
Daugkartinis dailiojo čiuožimo čempionas, net septynis kartus Pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate dalyvavęs Aidas Reklys neseniai parodė savo pirmąją paties kurtų sportinių drabužių kolekciją „Reklys“. Šįkart sportininkas pristato kolekcijos fotosesiją, kurios modeliu tapo šokėja, mago Manto Wizardo asistentė Kristina Tarasevičiūtė.

Apie A.Reklio sportinių drabužių kolekcijos „Reklys“ pristatymą skaitykite čia. 

Kurti sportinių drabužių kolekciją A.Reklys nusprendė dėl to, kad apranga, kurią anksčiau vilkėdavo sportuodamas, jam kėlė diskomfortą – sportininkas nesijautė patogiai. 

„Sportuojant Rusijoje, Amerikoje man nebuvo patogu – dažnai vilkint sportinę aprangą būdavo šalta, treniruojantis trukdydavo prakaitas. Todėl ir nutariau apranga rūpintis pats“, – Žmonės.lt dar anksčiau paaiškino A.Reklys. Anot sportininko, būtent medžiaga ir yra pagrindinis jo kolekcijoje demonstruotų drabužių privalumas.

Šįkart čiuožėjas gerbėjams pristato naujausią savo kūrybos vaisių: kolekcijos „Reklys“ fotosesiją, kurios modeliu tapo šokėja K.Tarasevičiūtė.

„Ši drabužių kolekcija pritaikyta ne tik dailiojo čiuožimo atstovams, bet ir baleto šokėjams, jogos mėgėjams, aktyviai laisvalaikį leidžiantiems žmonėms. Mano akimis, Kristina buvo pats tinkamiausias pasirinkimas sprendžiant, kas galėtų tapti fotosesijos modeliu. Kaip matote, nuotraukos – nuostabios: drabužiai ant jos atrodo puikiai“, - sakė A.Reklys. 

Tuo tarpu pati K.Tarasevičiūtė tikino pozuodama besijautusi itin patogiai: sako, šokėjai pripratę demonstruoti drabužius, o bendradarbiauti su Aidu - vienas malonumas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai