Kristina Tarasevičiūtė apie mylimojo duetą su Natalija Bunke: „Tiesą sakant, aš jį pardaviau“

Natalija Bunkė, Kristina Tarasevičiūtė ir Martynas Vaidotas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-20 16:09
„Žvaigždžių duetų“ laidos filmavimuose nuolat pasirodo daug įžymybių. Vieni lipa į sceną, nes dalyvauja šou, kiti ateina draugų ar mylimųjų palaikyti. Pavyzdžiui, šokėja Kristina Tarasevičiūtė filmavime pasirodė tam, kad išreikštų paramą savo širdies draugui, aktoriui Martynui Vaidotui. Jis „Žvaigždžių duetuose“ dainuoja kartu su Natalija Bunke.

Naujame „Žvaigždžių duetų“ sezone scenoje debiutavo žvaigždės – devynios garsenybių poros.

Savo pasirodymą žiūrovams rodo ir Natalijos Bunkės bei Martyno Vaidoto pora.

Martynas ir Natalija pasirodo scenoje, tuo tarpu aktoriaus mylimoji Kristina Tarasevičiūtė pasirodymus stebi prisėdusi publikos gretose. Bendraudama su Žmonės.lt ji atviravo, kad šįsyk Martynui kaip niekad reikėjo jos palaikymo.

„Jei atvirai, labai džiaugiuosi, kad Martynas dalyvauja šiame šou. Manau, taip ir turėjo būti. Jis nori dainuoti ir moka tai daryti. Jis gerai atrodo, jis moka palikti įspūdį, elgtis scenoje, prieš kameras. Tai kodėl nedalyvauti?“ – svarstė K.Tarasevičiūtė, kuri su Žmonės.lt bendravo dar pirmosios laidos filmavimo metu.

Ji neslėpė: anksčiau nežiūrėdavo „Žvaigždžių duetų“. Bet dabar nė vienos laidos nepraleis: „Dabar turėsiu žiūrėti.“

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Prieš debiutą TV šou Kristina Martynui davė ne vieną patarimą: „Kadangi pati esu dalyvavusi TV projektuose, turiu patirties. O jam viskas nauja. Neslėpsiu, pirmoji laida jam tikrai kėlė daug streso. Tiesiog privalėjau ateiti čia... Prieš filmavimą mes turėjome ne vieną pokalbį. Reikėjo suformuoti tinkamą nusiteikimą... Juk ši scena nėra ta, į kurią mes pratę eiti. Nėra taip, kad išeini į sceną ir iškart gauni žiūrovo reakciją. Čia tą reakciją gauni tik pasirodžius laidai. Sakiau Martynui, kad jis nieko nesitikėtų ir pabandytų jaustis taip, kaip jaučiasi teatro scenoje.“

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

O paklausta apie Martyno partnerę – pramogų pasaulio žvaigždę Nataliją Bunkę – Kristina šypsosi. „Man ji labai tinka. Kartą susitikome renginyje. Natalija pamatė jį, paklausė manęs, ar jis moka dainuoti. Atsakiau, kad taip. Paklausė, ar norėtų dalyvauti. Atsakiau, jog kad ir kas būtų, man nesvarbu – jis dalyvaus. Tiesą sakant, aš jį jai pardaviau“, – juokėsi.

Tik ar nebijo Kristina, kad Natalija ims ir nuvilios tą Martyną sau? Juk Natalija irgi graži, jauna, šviesiaplaukė, kaip ir Kristina... O ir vieniša dabar...

„Tikrai ne. Esu visiškai rami. Tiesiog kai dirbi tokį darbą ir žinai visas peripetijas, visas situacijas... Jei pasitiki savo žmogumi, o ir jis tavimi pasitiki, tai ką čia įsivaizduoti? O kita vertus, gyvenimas yra gyvenimas“, – svarstė K.Tarasevičiūtė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai