Kristina Sviderskaitė pristato naują drabužių kolekciją

Kolekcijos modeliai/Rasa Nebasa nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-18 12:07
Dizainerė Kristina Sviderskaitė, kurianti prekės ženklui „Kristina S Studios“, šią gegužę pristatė naują pavasario/vasaros kolekciją WS SS’19 (woman senses). Joje dominuoja sodrios spalvos, architektūriškos formos ir netikėtos detalės.

Drąsioms miesto stileivoms kurianti dizainerė šį kartą norėjo atkreipti dėmesį į skirtingas moteriškumo puses, moters galias ir jusles. Kristina klausia: „Kokia ji, moteris? Švelni ir gležna, šviesi ir spalvota, jausminga ir tamsi. Visokia.“

Kolekcijos modelis/Rasa Nebasa nuotr.
Kolekcijos modelis/Rasa Nebasa nuotr.

Savo idėjai atskleisti dizainerė pasirinko naudoti šiltas ir gyvas spalvas, lengvus audinius, drąsias formas, geometrines linijas. Ši kolekcija – tarsi momentas, kai moteris sustoja, pasižiūri į savo vidų, atranda, atskleidžia savo slapčiausias savybes, leidžia sau būti tikra. Tai – ir savotiškas pasipriešinimas bėgimui, vaizdų ir informacijos nesibaigiančiam srautui. Norėjosi sukurti kažką, įprasminti, kas atsilaikytų prieš beprotišką tempą, – kalba dizainerė.

Kristina pabrėžia, kad šių metų vasaros kolekcijoje, kaip ir anksčiau, didelis dėmesys skirtas drabužio transformacijai.

Temos:

Naujausi straipsniai