Kristina Strolienė laukiasi penktos atžalos – išsipildžiusi vyro svajonė ir netikėtos vaikų reakcijos

Kristina Strolienė su vyru Povilu ir vaikais / Pauliaus Gasiūno nuotr.
Autorius: Justė Juškevičiūtė
Publikuota: 2021-05-02 09:05
Keturių vaikų meile apdovanota verslininkė, įmonės „Krispo“ vadovė Kristina Strolienė (40) šių metų Motinos dieną sutinka su dar didesniu džiaugsmu – kartu su vyru Povilu (40) jiedu laukia penktos atžalos. Apie netikėtą džiaugsmą portalui Žmonės.lt prasitarusi Kristina šypsosi – gyvenimas nenuspėjamas.

„Juokingiausia, kad kai buvau studentė, išvykau į Ameriką ir tuomet vis sakydavau: „Aš turėsiu tik vieną vaiką, būsiu Niujorko džiunglių karalienė ir vaikščiosiu su aukštakulniais“. Bet žiūrėkit, netrukus būsiu laiminga penkių vaikų mama, o ir aukštakulnių nėra kada apsiauti“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt juokiasi veiklų gausoje besisukanti K.Strolienė.

Keturias atžalas – šešiolikmetę Elzę, vienuolikmetę Sofiją, dešimtmetį Beną ir trejų metų Eleną – auginantiems namų kvapų įmonės „Krispo“ įkūrėjams žinia apie penktą kartą aplankysiančius gandrus buvo netikėta. Rugsėjį gimsiančio sūnaus laukianti K.Strolienė šypsosi, kad ši naujiena juos pasiekė it staigmena jos 40-mečio proga.

„Aš jau negalvojau, kad sulauksime dar vaikų. Galvojau, kad jau man visko užtenka ir darbų, ir vaikų. O štai, staigmena“, – nusijuokia ji.

Tiesa, čia Kristina prisimena, kad P.Strolys vos tik susilaukęs ketvirtos atžalos yra užsiminęs, kad norėtų dar gausesnės šeimos. Rodos, prieš trejus metus į dangų vyro paleista svajonė išsipildė. 

„Povilas tikrai apsidžiaugė. Iš tiesų, kuris vyras nesidžiaugs, jog sulauks sūnaus? Kiekvienas džiaugiasi. Nors iš pradžių Povilas nerimavo, nes ketvirtas mano gimdymas buvo sudėtingas, teko daryti Cezario pjūvį. Tad sužinojęs apie penktą kūdikį, jis vis klausė, ar jaučiuosi stipri, ar jaučiu, jog viskas bus gerai. Aš jį nuraminau ir sakiau, kad kitaip ir būti negali“, –  savo džiaugsmu dalijasi K.Strolienė.

Kristinos ir Povilo Strolių šeima / Pauliaus Gasiūno nuotr.
Kristinos ir Povilo Strolių šeima / Pauliaus Gasiūno nuotr.

Nors rugsėjį aplankysiantys gandrai nudžiugino tėvus, žinią apie dar vieną brolį keturios Strolių atžalos sutiko skirtingai. Kristina juokiasi, kad dešimtmetis sūnus Benas tiesiog tryško džiaugsmu, tačiau vyresnėlei Elzei naujieną reikėjo prisijaukinti.

„Tikrai ne visi vienodai reagavo. Sūnus labai džiaugėsi, šokinėjo po kambarį ir sakė, kad yra išgelbėtas. Aš paklausiau, kodėl jis jaučiasi išgelbėtas, o jis man sako: „Žinai, dar vienas brolis bus. Tokia atsvara“, – juokiasi pašnekovė. – O vyriausiajai dukrai prireikė laiko susigyventi su mintimi. Ji nerimavo, kad mudvi kartu praleisime mažiau laiko, tačiau man pavyko ją nuraminti. Aš jai pažadėjau, kad laiko tikrai rasime, galėsime juo kartu pasidžiaugti. Po nuoširdaus pokalbio viskas pasikeitė, o aš to pažado tikrai laikysiuosi“, – teigia Kristina.

Gausiai apdovanota mama atvirauja, kad visi jos vaikai – skirtingo charakterio. K.Strolienė nusišypso, kad penkta atžala greičiausiai bus tikras kovotojas, o apie tai ji sužinojo dar nėštumo pradžioje. 

„Palyginus su ankstesniais nėštumais, šio pradžia buvo sunkesnė, kūdikis iškart leido apie save žinoti, tad neabejoju, jog jis bus stipraus charakterio“, – įsitikinusi mama. 

Ji prisiminė neseną nutikimą Kanarų saloje.

„Kurį laiką buvome Tenerifėje, o ten aš labai stipriai apsinuodijau maistu. Tas periodas buvo labai baisus – aš nieko negalėjau valgyti, mane pykino, o ir pilvą stipriai skaudėjo. Nerimavau dėl vaikelio, bet, ačiū Dievui, viskas praėjo. Vis nusijuokiu, kad anksti pasimatė, jog šis kūdikis bus tikras kovotojas“, – mintimis dalijasi Kristina.

Kristina Strolienė su vaikais / Pauliaus Gasiūno nuotr.
Kristina Strolienė su vaikais / Pauliaus Gasiūno nuotr.

Vaikai – stipri komanda

Kristina ir Povilas Stroliai savo nuoširdumu aplink save traukia žmones. Kristina juokiasi, kad ne tik darbe, bet ir šeimoje jie yra subūrę tvirtą komandą.

„Su vyru esame įpratę darbe suburti žmones, stengiamės, kad visi gerai jaustųsi, todėl kartais juokaujame, kad kai grįžtame namo, čia mūsų laukia dar vienas bendras projektas“, – šypsosi K.Strolienė.

Pasak verslininkės, jiedu su sutuoktiniu Povilu visuomet stengėsi, kad atžalos sukurtų tvirtą tarpusavio ryšį. Šiandien moteris džiaugiasi, kad tvirta komanda tapę vaikai, jau ir tėvus bando įtraukti į savo draugiją. 

Su vyru visuomet stengėmės, kad vaikai turėtų tvirtą ryšį, o dabar pastebime, kad jie tapo tikra komanda. Pavyzdžiui, dabar, kai laukiame komandos papildymo, mano vaikai mane labai saugo, vis rūpinasi, kad nepavargčiau, kad man nebūtų sunku. O ir staigmenų vis pažeria. Dar prieš kurį laiką gavau iš savo vaikų žinutę, kad per Motinos dieną nieko neplanuočiau – jie keps man pyragą. Labai džiaugiuosi ypatingu savo komandos narių dėmesiu“, – šypsosi laiminga mama. 

Kristinos ir Povilo Strolių vaikai /  „Mikita“ nuotr.
Kristinos ir Povilo Strolių vaikai / „Mikita“ nuotr.

Kalbėdama apie motinystę K.Strolienė vis labiau švyti. Keturis vaikus turinti, o dar vieno netrukus sulauksianti verslininkė pasakoja, kad iš savo atžalų sulaukė ne vienos gyvenimiškos pamokos. Moteris įsitikinusi – tėvai  auga kartu su vaikais.

„Kiekvienas vaikas atneša skirtingas pamokas, nes visi vaikai yra skirtingi. Juk su kiekvienu vaiku reikia skirtingai bendrauti, tai ir kantrybę ugdaisi ir su aplinkiniais žmonėmis išmoksti dar gražiau bendrauti. Nebus taip, kad su vaiku susivaldai namuose, o kitur eini ir rėkauji – tikrai ne, tu mokaisi kantrybės, meilės ir priimi kitą žmogų tokį, koks jis yra. Iš tiesų, kiekvienoje situacijoje vaikai moko mus pozityvumo“, – mintimis dalijasi K.Strolienė.

Juk mūsų nemoko, kai būname labai jaunos, kaip būti geromis mamomis.

Visgi motinystės piešti vien rožinėmis spalvomis Kristina nesiruošia. Netrukus penkių vaikų mama tapsianti pašnekovė neslepia – būna ir sunkių dienų, tačiau ir į šias galima reaguoti kaip į pamokas. 

„Būna iššūkių, būna blogų dienų, būna, kad grįžta namo kiekvienas su savo emocijomis ir tu turi jas kažkaip suvaldyti. Tikrai nemeluosiu, jog su vaikais viskas savaime lengvai išeina. Juk mūsų niekas nemoko, kai būname labai jaunos, kaip būti geromis mamomis, geromis žmonomis, tad tenka pačiai domėtis, tenka skaityti, kaip bendrauti su skirtingo amžiaus vaikais, kaip suvaldyti paauglį, tad tuos patarimus aš taikau. Visada bandau surasti kelią į vaiko širdį“, – pasakoja ji.

Kristina Strolienė ir Povilas Strolys / Gretos Skaraitienės nuotr.
Kristina Strolienė ir Povilas Strolys / Gretos Skaraitienės nuotr.

O kaip suspėti plėtoti verslą ir surasti kelią net į keturių vaikų širdis? Kristina juokiasi – energijos trūkumo ji niekada nejautė.

„Aš galvoju, kad kiekvienas žmogus turi savo energijos kiekį. Juk negali moteriai, kuri turi vieną vaiką ir vis tarsteli, jog nieko nespėja, pasakyti, kad jai lengviau ar sunkiau. Ji duoda viskam tos energijos tiek, kiek turi.

Džiugu, kad aš šiuo metu turiu daug energijos ir bandau su viskuo susitvarkyti. Žinoma, negaliu turėti daug laiko sau, eiti į grožio salonus, bet žinau, kad vaikai turi vieną minusą – jie greitai auga. Noriu būti su jais, tad gal kokiai nors merginai ir atrodau, kad neskiriu dėmesio sau, nes ne kasdien pasidažau, ne kasdien plaukus išsiplaunu, bet man prioritetas šiuo metu – kitas. Man norisi kuo daugiau būti su vaikais“, – pokalbį užbaigia K.Strolienė.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai